Cestovná nabíjačka Mophie 3 V 1
Je ideálnym pomocníkom na cesty. Má vyhradené nabíjacie plochy pre váš iPhone, Apple Watch a AirPods, čo uľahčuje nabíjanie všetkých vašich zariadení na cestách. Nabíjačka je vybavená technológiou MagSafe, ktorá zaisťuje, že váš iPhone zasiahne správne miesto nabíjania vždy, keď ho položíte na nabíjačku. Už sa nemusíte starať o dokonalé uloženie zariadenia na nabíjacej podložke, aby sa začalo nabíjať. Bezdrôtová nabíjačka sa používa veľmi jednoducho. Stačí ju len vybaliť z malého prémiového cestovného puzdra, umiestniť do elektrickej zásuvky a môžete sa pustiť do nabíjania všetkých vašich zariadení. Vďaka kompaktným rozmerom nabíjačku ľahko uskladníte vo vašej cestovnej taške či batohu. (foto: gadgetadvisor.com)

Elektrobicykel pre lovcov
Štandardné e-bicykle a elektrické lovecké bicykle sú si málo podobné. Obidva sa síce ovládajú pomocou kombinácie pedálov a motora a využívajú batériu na ukladanie energie, ale elektrické lovecké bicykle sú skonštruované tak, aby vás a všetko vaše lovecké vybavenie potichu previezli počas lovu bez toho, aby ste vzbudili pozornosť. Jedným z takých bicyklov je aj Wildtan M-5600 so svojím kamuflážnym dizajnom, ktorý vás dokonale zamaskuje pri pohybe a hľadaní zveri, zatiaľ čo špeciálny povrch pneumatík, vhodný na všetky druhy terénov, sa pomôže pohybovať z bodu A do bodu B bez toho, aby ste vydávali akýkoľvek nežiaduci hluk. Tento bicykel je vybavený širokým a odolným rámom z hliníkovej zliatiny. V ráme je integrovaná výkonná batéria Panasonic (nabíjateľná cez USB), s ktorou na jedno nabitie prejdete približne 110 kilometrov. Tichý motor s výkonom 1000 W je umiestnený v strede rámu, bližšie k ťažisku bicykla, čo zaisťuje jeho lepšiu ovládateľnosť aj pri jazde do kopca. Keďže je navrhnutý pre najnáročnejšie podmienky, je veľmi všestranný. Ak ste po ňom zatúžili a nie ste lovec, nesmúťte. Vyrába sa aj v jednoduchom elegantnom čiernom prevedení.  (foto: bikeride.com)

Smart kufor
Každý pravidelný, ale aj príležitostný cestovateľ ocení kvalitný cestovný kufor. V dnešnej dobe už nemusíte obmedziť svoje požiadavky len na trvanlivý materiál odolný voči nárazu a otočné kolieska pre plynulú manipuláciu s batožinou, najmä pri smart kufroch. Jedným z takých je aj Heys SmartLuggage, ktorý spĺňa predpisy všetkých leteckých spoločností. Stačí ho spárovať s aplikáciou Heys SmartLuggage, ktorá je k dispozícii vo ôsmych jazykoch, a začať si užívať interaktívne funkcie najnovších technológií. Kufor je napájaný dvomi tužkovými batériami typu AAA, je vybavený Bleutooth inteligentným zámkom, ktorý môžete uzamknúť a odomknúť na diaľku pomocou smartfónu. Okrem toho je možné aktivovať alarm, ktorý vás upozorní, keď sa veľmi vzdialite od svojej batožiny. Ergonomická horná rukoväť kufra slúži zároveň ako digitálna váha. Vstavaný snímač hmotnosti vašu batožinu odváži, aby ste sa mohli vyhnúť dodatočným poplatkom za jej nadmernú hmotnosť. Výsledok si aj v tomto prípade môžete pohodlne pozrieť prostredníctvom aplikácie. Smart kufor Heys SmartLuggage sa vyrába vo všetkých troch štandardizovaných veľkostiach. (foto: heys.com)

Výrobník mrazených pochúťok
Leto si mnohí z nás nevedia predstaviť bez studených pochúťok. S výrobníkom mrazených dezertov Yonanas 988RD Deluxe si môžete pripraviť mrazené, ale najmä zdravé pochúťky doma podľa svojej chuti. Toto zariadenie premení akékoľvek mrazené ovocie na lahodnú studenú pochúťku podobnú sorbetu, navyše bez pridávania cukrov, tukov a konzervačných látok. Všetko, čo potrebujete, je vaše obľúbené ovocie, ktoré je však potrebné vopred zamraziť. Vytvorte si vlastné zdravé keto, nemliečne a vegánske mrazené pochúťky alebo si ich pripravte podľa knihy receptov, ktorá sa dodáva spolu so zariadením. Obsahuje viac ako 75 receptov na prípravu jednoduchých domácich dezertov, ako sú koláče, parfaity a sorbety, ktoré sú vhodné aj pre diabetikov. Zariadenie sa vyrába v troch farbách, jednoducho sa ovláda a ešte ľahšie čistí – aj v umývačke riadu. (foto: amazon.com)

Mohlo by vás zaujať:

Vychytávky pre fanúšikov praktických vecičiek
Vychytávky pre zálesákov, grillmajstrov a milovníkov adrenalínu
Vychytávky pre vášnivých grilovačov a športovcov