Nezničiteľný chladiaci box
Chladiace boxy YETI Tundra sú robustným a vysoko kvalitným outdoorovým vybavením, ktoré oceníte počas horúcich letných dní pri rybolove, grilovaní, kempovaní, raftingu alebo inom dobrodružstve. Univerzálne chladiace boxy Tundra sa vyrábajú v rôznych veľkostiach a sú známe tým, že majú certifikát IGBC (Interagency Grizzly Bear Committee), čo v preklade znamená, že vďaka pancierovanej konštrukcii sú nezničiteľné a také odolné, aby sa do ich vnútra nedostal ani medveď. Viac ako 7,5-cenimetrová izolácia Permafrost a extra hrubé steny sa postarajú o to, aby v nich ľad zostal ľadom čo najdlhšie. Napríklad do stredného chladiaceho boxu YETI Tundra 45 (s rozmermi 64 x 40 x 40 cm) sa vmestí až 28 plechoviek piva s odporúčaným pomerom ľadu k obsahu 2 : 1, čo je postačujúca zásoba pre štyri osoby na deň. (foto: amazon.com)

Najtenší miniprojektor na svete
Najtenší mini projektor na svete Pico T1 je inovatívnym dielom tímu Yaber R&D. Pre svoj kompaktný a ľahký dizajn je vhodný na prenášanie. Je vybavený power bankou, takže sa dá použiť kdekoľvek, aj keď nemáte napájanie. Tento mini projektor dokáže premietať video a obrázky vo veľkosti 30 – 120 palcov. Dodáva sa s káblom HDMI a micro USB, takže ho môžete pripojiť k mobilnému telefónu, tabletu či notebooku. Pokročilá technológia DLP poskytuje živé farby a čistý obraz. Zatiaľ čo ostatné projektory dosahujú jas približne 60 lúmenov, Pico T1 poskytuje až 110 lúmenov. Aj jeho natívne rozlíšenie je väčšie ako štandardne býva a podporuje aj Full HD rozlíšenie. Na zjednodušenie ovládania disponuje dotykovou obrazovkou, ktorá umožňuje vybrať prehrávané médiá jednoduchým ťuknutím. Mini projektor Pico T1 s funkciou Wi-Fi a Bluetooth 5.0 môžete navyše pripojiť k externým reproduktorom, aby ste si dopriali čo najpohlcujúcejší zážitok pri sledovaní filmov a hraní hier. (foto: thegadgetflow.com)

Elektrická zubná kefka QUIP
Udržiavanie ústnej hygieny je dôležité aj počas dovolenky. Elektrické zubné kefky sú mnoho ráz nespratné a zaberajú v batožine veľa miesta. Existuje však zubná kefka, ktorá je ako stvorená na cestovanie. Reč je o inteligentnej elektrickej zubnej kefke Quip. Je malá, ľahká, vodoodolná a jej cestovný kryt poslúži aj ako stojan. Citlivé zvukové vibrácie vás pri jej používaní upozornia na to, či vyvíjate dostatočný tlak a vstavaný časovač vám oznámi, kedy je potrebné prejsť na ďalší kvadrant zubov, aby ste si zuby čistili rovnomerne. Navyše ju môžete jednoducho pripojiť k mobilnej aplikácii Quip, ktorá vám zakaždým ukáže, ako dobre si čistíte zuby a pomôže vás zlepšiť vaše návyky. (foto: amazon.com)

Smart okuliare na spánok a sústredenie
Therabody je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na masážne prístroje na regeneráciu a relaxáciu svalov. Je známa predovšetkým zariadením Theragun, no tentoraz prichádzajú na trh s okuliarmi Smart Googles, ktoré svojím dizajnom pripomínajú náhlavnú súpravu virtuálnej reality. Na poskytovanie prispôsobeného zážitku využíva technológiu Smart- Sense. Therabody Smart Googles kombinuje výhody tepla, masáže a vibrácií na liečbu bežných problémov, ako sú namáhanie očí a napätie tváre, ktoré často súvisia s bolesťami hlavy a migrénami. Vzájomné pôsobenie týchto prvkov pomáha zmierniť nepohodlie a podporiť úľavu. Okuliare majú tri rôzne režimy – SmartRelax, Focus Mode a Sleep Mode, ktoré môžete ovládať aj prostredníctvom aplikácie Therabody. Režim SmartRelax sa snaží spomaliť srdcovú frekvenciu, znížiť celkové napätie a navodiť pocit uvoľnenia odbúraním úzkosti a stresu. Focus Mode pomáha zlepšiť koncentráciu a Sleep Mode je určený pre lepší spánok. Inteligentné okuliare Therabody ponúkajú kompletné a špičkové riešenie na relaxáciu očí a mysle. (foto: thegadgetflow.com)


Mohlo by vás zaujať:

Vychytávky pre zálesákov, grillmajstrov a milovníkov adrenalínu
Vychytávky pre vášnivých grilovačov a športovcov
Vychytávky pre fanúšikov praktických smart riešení