Ako by ste zhodnotili deň strávený fotením pre magazín BREAK?
Fotenie bolo úplne super. Mali sme oblečené naozaj luxusné kúsky vďaka skvelej značke PASONI, ktorú všetkým odporúčam. Všetky kúsky by som ihneď chcela do svojho šatníka. Celý deň bol extrémne príjemný. Mňa fotenie baví, takže som si to veľmi užila.

Aká bola reality šou Ruža pre nevestu, zmenila vám výrazne doterajší život?
Pokiaľ ido o povahu a pohľad na život, som taká istá Petrana ako pred reality šou. Gigantická zmena nastala v tom, čo robím, pretože veľa mojich pracovných povinností je teraz okolo médií a šoubiznisového života. Je pre mňa veľký šok, že ľudia, ktorí boli pre mňa slávni, teraz poznajú moje meno a prihovoria sa mi a takisto na ulici ma zastavujú ľudia a chcú sa so mnou odfotiť. Veľmi ma to teší a hreje pri srdci, pretože ľudí poteší, keď ma stretnú a mňa to poteší ešte asi aj viac. Reality šou mi asi zmenila život najviac, keď sa skončilo nakrúcanie. Pretože som si vyskúšala ázijskú kultúru, bola som v Thajsku s niekým, kto sa tam vyzná a býva tam niekoľko rokov, rozšírilo mi to veľmi perspektívu o živote na iných kontinentoch, ako sú Európa alebo Amerika. Uvidíme, aké dvere sa mi teraz otvoria.

Zažili ste aj nejaké negatívne reakcie z verejnosti?
Zatiaľ každá interakcia bola veľmi pozitívna. Jeden jediný raz sa mi stalo, že som bola nakupovať a spoznala ma taká babička, ktorá sa ma snažila presvedčiť, že mám šošovky a nie také modré oči. Vraj to rozozná, lebo je očná lekárka. Ale ani to nehodnotím ako negatívnu interakciu, viac ma to pobavilo.

Foto: Zuzana Martinková

V šou vás bolo veľa, asi sa ani nedá byť s každou ženou kamarátka. Stretávate sa s niektorou bývalou súťažiacou?
Som stále veľmi dobrá kamarátka s Terezkou, viackrát sme boli spolu vonku. S Diankou som sa párkrát stretla a s Beou som v kontakte. S ostatnými dievčatami som na tom tak, že k niektorým mám viac pozitívne emócie, k niektorým viac negatívne. Ale že by som niektorú nepozdravila na ulici, to určite nie.

Reality šou sa v skutočnosti skončila približne pred polrokom. Skúsite nám ozrejmiť, prečo ste sa s Tomášom rozišli, aj keď v médiách sa to spomínalo už viackrát. Boli sme s Tomášom spolu asi päť mesiacov a čas sme trávili nonstop spolu. Už sme mali aj ponorku, dozvedeli sme sa o sebe všetko extrémne rýchlo a nakoniec sme sa rozhodli, že dlhodobo to medzi nami klapať nebude. Mali sme rozdielne priority. Keby sme mali normálny priebeh vzťahu, tak som presvedčená, že by nám to vydržalo oveľa dlhšie, ale asi by sa to aj tak skončilo.

Ste s Tomášom kontakte?
Ja určite nemám snahu udržiavať kontakt a myslím si, že Tomáš je na tom podobne.

Foto: Zuzana Martinková

Čo by ste chceli v budúcnosti robiť, máte konkrétne vízie?
Mňa živia sociálne siete už od mojich 16 rokov. Je to niečo, čo ma baví, v čom som doma a chcela by som v tom pokračovať, ale nie je to stabilná práca. Som realistka a človek nikdy nevie, kedy ten dopyt zmizne. Určite ale chcem dokončiť vysokú školu (študujem psychológiu), ale štúdium som musela prerušiť pre nakrúcanie.

Aký typ mužov sa vám páči?
Veľmi dlho som si hovorila, že nemám typ muža. Ale potom som si uvedomila, že po fyzickej stránke ma priťahuje muž, ktorý má hnedé oči, hnedé vlasy, taký opak mňa. Ale neznamená to, že blondiak s modrými očami by sa mi nepáčil. Ale najdôležitejšie pre mňa je, aby sme si rozumeli a aby sme mali podobný zmysel pre humor. Takisto ma priťahujú ambiciózni muži, lebo ja som taká istá a snažím sa vo svojom živote byť úspešná. Ak by môj partner taký nebol, asi by ma vo vzťahu iba dusil.

Ak by teda prišiel pre vás taký fyzicky príťažlivý muž, nemali by ste problém so sexom na prvom rande?
Ak ide o intimitu, som obrovská hanblivka. Takže na prvom rande nie, potrebujem aj trochu emočného spojenia. Ale na druhej strane som s tým v pohode, pretože viem, že to bolo správne rozhodnutie, konkrétneho človeka si pustiť bližšie k telu.

Foto: Zuzana Martinková

To znamená, že máte radšej romantický sex než tvrdší?
To závisí od okolností. Pretože sa síce chcem cítiť ľúbená, ale na druhej strane chcem zažiť aj trocha zábavy. Takže pre mňa je to taký hybrid.

V čase nášho rozhovoru ste netrpezlivo sledovali dianie pretekov Formuly 1. Je to pre vás veľká vášeň?
Áno, je. Začala som pozerať formulu v roku 2018 a odvtedy sa táto vášeň stále zväčšovala. Začala som pozerať všetky informačné videá, naučila som sa všetky pravidlá, pozrela si archívy legendárnych pretekov. Je to brané ako mužský šport, lebo je to motošport, ale veľa dievčat sa už do toho dostáva tiež.

Takže budúci priateľ bude musieť mať rád formulu a motošport?
Budúci priateľ, ak by mal rád formulu, bol by to veľký benefit. Ak by ju nemal rád, bol by to trošku problém. Ale ak by bol neutrálny, tak to beriem.

Naše krásne COVER GIRLS: Petrana a Virginia. Foto: Zuzana Martinková

Vysvetlite nám ešte svoje meno. Galatea znie tak magicky, súhlasíte?
Moje celé meno je Petrana Galatea Oráčová. Mám dve krstné mená. Ale keďže mi k tomu nesedí moje priezvisko, tak ma ľudia poznajú ako Petrana Galatea. Obidve sú grécke mená. Galatea bola postava z nejakej gréckej báje a nazvať ma tak bol nápad mojej babky.

Čo by ste odkázali čitateľom nášho pánskeho časopisu BREAK?
Všetkým by som zaželala veľa šťastia a úspechov v ich živote a krásne leto. Dúfam, že si leto užijem naplno, a to tiež prajem aj čitateľom vášho časopisu.

Foto: Zuzana Martinková

KTO JE PETRANA GALATEA ORÁČOVÁ?
Youtuberka, Onlyfans modelka, víťazka šou Ruža pre nevestu
Narodenie: 13. 7. 2001 v Bratislave
Znamenie: rak
Výška: 180 cm
Instagram: @ petranagala, 110 000 sledovateľov

Cestovateľský sen: Monako
Obľúbená farba: ružová
Obľúbený film: Interstellar
Najchutnejšie jedlo: sushi
Obľúbený drink:
nealkoholický – kofola bez cukru,
alkoholický – moscow mule
Typická vlastnosť: úprimnosť, otvorenosť
Na ľuďoch neznášam: faloš

Foto: Zuzana Martinková
Vizáž a produkcia: Viktória Ondrášiková
Oblečenie: Fashion House PASONI


Poznáte naše predcházajúce cover girls?

Okúzľujúca Barbora Švidraňová: Sex najskôr až po piatom rande
Krásna Kristína Krajčírová: V súkromí žije život bez make-upu
Elena & Lola: Naše horúce covergirls