Mini reťazová píla
Každý domáci majster určite ocení, že na trhu existuje mini akumulátorová reťazová píla Seyvum. Vybavená je 750W vysokovýkonným motorom z čistej medi a 6-palcovou čepeľou, ktorou môžete rezať malé stromy, konáre či drevené dosky. Vysokokapacitná 20V batéria poskytuje oveľa dlhšiu životnosť a nepretržitú dobu používania až šesťdesiat minúť. Pri inštalácii a výmene reťaze sa navyše nemusíte obťažovať používaním akéhokoľvek náradia. Dodáva sa s náhradnou batériou a reťazou či s viacerými bezpečnostnými prvkami, ako je otočný horný a spodný kryt, blokovacie tlačidlo a pogumovaná rukoväť. S hmotnosťou okolo 1,3 kilogramu je toto zariadenie mimoriadne prenosné a na rozdiel od klasickej píly ju stačí ovládať jednou rukou. Obsluhu tak zvládnu bez problémov aj začiatočníci. (foto: seyvumtools.com)

Najlepšia robotická kosačka
V posledných rokoch si robotické kosačky našli svoje miesto v mnohých domácnostiach. Je to najmä preto, že táto automatická technológia vám zaistí dokonalý trávnik bez námahy a poskytne vám viac voľného času na veci, ktoré máte radi. Robotická kosačka Segway Navimow H3000E je najvýkonnejším modelom svojho radu. Je vhodná pre trávnaté plochy s rozlohou až 3 000 m², ktoré zvládne na jedno nabitie. Kosačka využíva virtuálnu hranicu, čím úplne eliminuje potrebu zložitého pokladania obvodových drôtov. Na určovanie polohy, ktorú dokáže určiť s vysokou presnosťou až dva centimetre, využíva GPS signál a dostupnú 4G sieť. Keďže nie je nutné žiadne Wi-Fi pripojenie, môžete ju ovládať doslova kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Samotný proces kosenia je tiež jednoduchší a efektívnejší ako u iných robotických kosačiek. Navimow kosí záhradu systematicky podľa plánovaného vzoru, výsledkom čoho bude krásny, hustý a zdravý trávnik. (foto: tysonmowers.com)

Outdoorová pec na pizzu
Chceli by ste si doma upiecť vlastnú pizzu na drevenom uhlí? Nebojte sa, nemusíte kvôli tomu stavať obrovskú murovanú pec. Postačí na to vonkajšia prenosná pec na pizzu značky aidpiza. Je kompaktná, ľahko prenosná a nevyžaduje žiadnu montáž – stačí ju rozbaliť a pustiť sa do pečenia. Vyrobená je z nehrdzavejúcej ocele a odporúčaným palivom sú pelety z tvrdého dreva, ktoré zabezpečujú rovnomerné horenie. Zároveň poskytujú dokonalý pomer plameňa a dymu, ktorý dodá vašim jedlám špeciálnu chuť dymového dreva. Vďaka vstavanému teplomeru, budete presne vedieť, kedy je teplota rúry vhodná na prípravu vašich jedál. Okrem pizze v nej totiž môžete pripraviť aj steak, jahňacie kotlety, kuracie krídelká, ale aj zeleninu. Kreativite a chuti sa predsa medze nekladú… (foto: amazon.com)

Lampa s levitujúcou žiarovkou
Lampa so žiarovkou vznášajúcou sa vo vzduchu? Presne tak. Reč je o atraktívnej a dekoratívnej lampe s levitujúcou LED žiarovkou značky VGAzer, ktorá bude bezpochyby jedinečným, efektným a pútavým doplnkom každého domova alebo kancelárie. Je vyrobená z dreva a chrómovej ocele. Podstavec lampy, okrem dotykového tlačidla na ovládanie svetla, príjemne prekvapí aj bezdrôtovou rýchlo nabíjačkou. Žiarovka sa bez akejkoľvek podpory či kontaktu vznáša pod stojanom lampy vďaka elektromagnetu. Pomocou indukcie je bezdrôtovo napájaná vzduchom. Táto vychytávka je ideálnym tipom na darček pre muža, ktorý má úplne všetko. (foto: amazon.com)


Mohlo by vás zaujať:

Vychytávky pre štýlových hostiteľov, šikovné gazdinky aj milovníkov vôní
Vychytávky pre vinárov, čistotných, aj náročných herných maniakov
Vychytávky na lepšie vychutnávanie si leta