Netradičný chladič na víno
Pijete radi víno, sekt alebo dokonca šampanské? Hľadáte netradičný chladič, ktorý zaujme alebo rozveselí vašich hostí a súčasne udrží váš obľúbený nápoj chladný presne tak, ako máte radi? Tak už viac hľadať nemusíte. Táto netradičná chladiaca nádoba na víno v tvare homára je vyrobená z poniklovaného hliníka v striebornej farbe a vďaka ručnej výrobe je každý kus originál. Vynikne pri organizovaní večierkov, párty či rodinných oslavách, ale použiť ju môžete aj ako zaujímavú dekoráciu vo vašej domácnosti, ktorej dodá šmrnc a nádych extravagantnosti. (foto: kare-design.com)

Katalytická lampa
Obklopte sa neskrotnou krásou s odvážnou katalytickou lampou Black Jungle od Maison Berger Paris. Lampa s objemom 0,7 litra je vyrobená z ušľachtilých materiálov a porcelánu. Je exotická a rafinovaná, takže sa okamžite stane zberateľským kúskom. Vzorovaný čierny smalt, nádherný biely a zlatý vzor v podobe pávieho peria a divokých mačiek savany vás prinútia snívať o vzdialených dobrodružstvách. Saténový čierny kryt dodáva lampe jemný lesk a umožňuje dvojfarebnému vzoru vyniknúť. Lampy Maison Berger Paris majú jedinečný a patentovaný difúzny systém, ktorý pomáha odstraňovať nežiaduce pachy a baktérie a zároveň rozptyľuje v priestore vašu obľúbenú vôňu. Prevoňajte svoju domácnosť francúzskym spôsobom. (foto: maisonbergerparis.com)

Najinteligentnejší stojanový mixér na svete
Stolný mixér GE Profile je najinteligentnejším mixérom na svete. Jeho sedemkilová mixovacia nádoba slúži aj ako váha na dokonalé odmeranie mokrých a suchých prísad, ako je múka, cukor, vajcia, mlieko, voda a soľ. Inteligentná váha odváži ingrediencie, ktoré sa v mise nachádzajú. S funkciou vynulovania môžete pridať ďalšiu ingredienciu bez toho, aby ste museli rýchlo počítať. Stolný mixér má aj funkciu s názvom Auto Sense, ktorá pracuje s vybranými receptami a sleduje zmeny textúry a viskozity prostredníctvom spätnej väzby krútiaceho momentu motora, aby optimalizovala otáčky a v súlade s nimi automaticky vypínala motor. Keď už je reč o vybraných receptoch, aplikácia GE Profile je vybavená desiatkami receptov s návodmi pre stolný mixér, ktoré vám pomôžu pripraviť si doma nové pečivo. Mixér GE Profile je navyše plne kompatibilný so službami Alexa a Asistent Google, takže používateľ môže zastaviť nôž alebo zmeniť rýchlosť otáčok na základe hlasového povelu. (foto: engadget.com)

Elektrický zapaľovač s LED displejom
Nabíjateľný cievkový zapaľovač Tesla je inovatívny zapaľovač, ktorý je nielen ekonomický, ale aj ekologický. Princíp spočíva v tom, že jediným stlačením tlačidla vytvorí elektrický oblúk, ktorý zapáli čokoľvek potrebujete. Keďže zapaľovač nepoužíva klasický plameň, je odolný proti vetru. Zabudnite na dopĺňanie tekutín do zapaľovačov alebo vyhadzovanie tých lacných, plastových. Jednoducho ho nabite cez USB a môžete ísť – kedykoľvek a kdekoľvek. Cievkový zapaľovač Tesla je nový inovatívny produkt navrhnutý pre moderný svet. Je bezpečný, spoľahlivý a má elegantný dizajn, vďaka ktorému sa môže stať skvelým darčekom pre vás alebo vašich priateľov. (foto: westore24.com)

K téme:

Vychytávky pre vinárov, čistotných, aj náročných herných maniakov
Vychytávky na lepšie vychutnávanie si leta
Vychytávky pre fanúšikov boxu a multimédií