Karafa s čističkou vína
V zbierke každého vinára nemôže chýbať karafa na víno. Ak ju ešte nemáte, nepochybne vás osloví ručne fúkaná sklenená karafa Üllo s elegantným jednoduchým dizajnom a objemom 0,75 litra. Je navrhnutá na mieru tak, aby držala čistič vína Üllo, ktorý odstráni z akéhokoľvek vína siričitany a sedimenty. Karafu aj samotný čistič je možné zakúpiť osobitne, alebo spolu, pričom k čističke vína dostanete ochranné cestovné puzdro a šesť filtrov. Samotný čistič je možné umiestniť na akýkoľvek pohár na víno alebo sa dá pri použití jednoducho držať v ruke. (foto: amazon.com)

Plne automatizovaná zubná kefka
Vedeli ste, že odborníci na technológie vymysleli zubnú kefku, ktorá vám pomôže automaticky čistiť zuby? SonicBrush sa predáva ako plne automatizovaná zubná kefka na svete. To znamená, že na dokonalé vyčistenie zubov ňou nemusíte ani pohybovať okolo úst. Na silikónovú U-kefku pridáte zubnú pastu, vložíte ju do úst, stlačíte tlačidlo a necháte kefku pracovať. Keďže čistí každý zub v ústach súčasne, dokáže skrátiť čas, ktorý potrebujeme na čistenie zubov, z dvoch minút na iba 30 sekúnd. Okrem samozrejmého nastavenia vhodného režimu čistenia zubov vám zubná kefka pri čistení jemne masíruje ďasná, odstraňuje zubný plak a UV LED studené svetlo navyše pomáha bieliť zuby. Počas čistenia chrupu máte voľné ruky, a tak si môžete za ten čas bez problémov pripraviť napríklad rannú kávu, raňajky, alebo veci do práce. (foto: sonic-brush.net)

Prenosný solárny panel
Zabudnite na power banky a ich dobíjanie pomocou elektrickej siete. Ak patríte medzi milovníkov turistiky alebo trávite veľa času v prírode a chcete byť stále online, určite sa vám bude hodiť prenosný solárny panel Flexsolar. Je skladací, ľahký a vybavený dvoma výstupnými portami – USB a DC. Solárny panel je potiahnutý materiálom s vysokou priepustnosťou svetla, vďaka čomu premieňa slnečnú energiu na vlastnú a bezplatnú energiu. Technológia inteligentného nabíjania identifikuje vaše zariadenie a poskytne mu najlepšiu rýchlosť nabíjania. Flexsolar je vodotesný, odolný voči vysokej teplote a navyše vybavený kovovými otvormi na zavesenie napríklad na batohu alebo strome. (foto: amazon.com)

XBOX od Gucciho
Takto nejako vyzerá luxusný technologický produkt pre hráča videohier so slabosťou pre módu. Spolupráca medzi módnym domom Gucci a technologickou spoločnosťou Sony dala život 100 limitovaným edíciám číslovaných setov pozostávajúcich z čiernej konzoly Xbox Series X, zdobenej klasickým motívom GG talianskej módnej značky. Limitovaná edícia obsahuje aj dvojicu bezdrôtových ovládačov zdobených červenou a modrou páskou Gucci Web, a to všetko vo vnútri pevného obalu, ktorý pripomína archívne batožinové kufre Gucci. (foto: luxebook.in)

K téme:

Vychytávky na lepšie vychutnávanie si leta
Vychytávky pre fanúšikov boxu a multimédií
Vychytávky pre hladných, opatrných aj hravých