Nie je kanvica ako kanvica
Konečne sme sa dočkali. Kultová elektrická kanvica Stagg EKG prichádza zo San Francisca na európsky trh. Minimalistický a zároveň nadčasový dizajn a elegantné čierne prevedenie robí z tejto kanvice moderný doplnok každej kuchyne. Okrem toho ponúka niekoľko funkcií, ktoré si každý zamiluje. Pomocou jednoduchého otáčania gombíka si môžete zvoliť požadovanú teplotu ohrevu vody v rozsahu 55 až 100 stupňov Celzia pre dokonalú prípravu vášho obľúbeného čaju alebo kávy. Nenápadný čierny LCD displej zobrazuje požadovanú nastavenú teplotu a zároveň teplotu v reálnom čase. Ak prepnete prepínač na zadnej strane do režimu Hold, bude Stagg EKG udržiavať požadovanú teplotu až celú hodinu. Po zdvihnutí kanvice z minimalistickej základne sa na displeji zobrazí funkcia stopiek. Kanvica má kapacitu 0,9 litra, vysoký výkon zabezpečujúci rýchly ohrev, vyváženú rukoväť a hrdlo pre bezproblémové zalievanie vášho obľúbeného teplého nápoja. (foto: coffeehit.co.uk)

Smart peňaženka s podporou GPS
Stratiť peňaženku s hotovosťou a platobnými kartami bolo doteraz veľmi ľahké. Vďaka neustále vyvíjajúcim sa technológiám však nebude veľkým prekvapením, že existujú smart peňaženky vybavené GPS trackerom. Jednou z nich je inteligentná peňaženka Ekster Parliament, ktorá sa dodáva so solárnym zariadením na jej sledovanie. Pomocou telefónu a funkcie Bluetooth tak môžete svoju peňaženku bez problémov nájsť. To, čo odlišuje peňaženku Ekster Parliament od ostatných, je jej zmysel pre detail. Všetky jej funkcie sú navrhnuté tak, aby zefektívnili prístup k vašim peniazom. Prekvapivo tenký držiak kariet je odolný voči ohybu a má zabudovanú ochranu RFID. To znamená, že vaše karty vám budú stále k dispozícii a zároveň v bezpečí pred akýmikoľvek skimmermi. Funkcia ľahkého prístupu vám umožní vybrať z držiaka ktorúkoľvek z vašich kariet jediným stlačením tlačidla. V čoraz bezhotovostnejšej spoločnosti je čas vzdať sa tradičných, robustných peňaženiek a presedlať na smart peňaženku. Je to dokonalý gadget pre mužov, ktorí si chcú uschovať peniaze jednoducho a bezpečne. (foto: ekster.com)

Záhradná hra
Drevené záhradné hry značky Inpodak sú bľúbené po celom svete. Konkrétne hra Hookey Ring, je bezpečnou alternatívou štandardnej súpravy terčov. Pozostáva z drevenej dosky s háčikmi a desiatich krúžkov – päť čiernych a päť červených, ktoré musí súťažiaci hodiť priamo na háčik. Bezpečný materiál a jeho prevedenie, v kombinácii s jednoduchými pravidlami, robí hru zábavnejšou. Je skvelým darčekom pre celú rodinu alebo oživením každej záhradnej párty. Začnite sa hrať so svojou rodinou či priateľmi a zabavte sa spoločne, nech ste kdekoľvek – na záhrade, dvore, ihrisku či na pláži. (foto: amazon.com)

Vnútorný aj vonkajší gril
Vnútorný i vonkajší gril značky George Foreman je dobrým spoločníkom v kuchyni aj na záhrade či terase. Je to gril vhodný pre každú príležitosť. Nezáleží na tom, či ide o nečakané stretnutie s priateľmi uprostred týždňa, burger párty s kolegami, kuracie nugetky pre vaše deti alebo chrumkavú slaninku, bez ktorej si sobotňajšie raňajky neviete predstaviť. Je vybavený päťstupňovým regulátorom teploty a teplomerom. Vďaka veľkým grilovacím plochám s priemerom až 43,5 centimetra zvládnete pripraviť až 15 porcií naraz. Navyše sú odnímateľné, nepriľnavé a špeciálne tvarované tak, aby odvádzali prebytočný tuk do odkvapkávacej misky. Grilovanie je rýchle, jednoduché a zdravšie bez kompromisu na kvalite pripravovaného jedla. Gril môžete použiť aj na prípravu zdravej, napriek tomu veľmi chutnej pizze, zloženej z vašich obľúbených ingrediencií. (foto: walmart.com)

 

K téme:

Vychytávky pre fanúšikov boxu a multimédií
Vychytávky pre zdravie, zábavu a šport
Vychytávky pre náročných a zaneprázdnených