Vždy je cesta, ako čistiť lepšie
Túžite po viditeľne belšom úsmeve bez zubného povlaku už za pár dní? Vďaka jedinečnej technológii SenseIQ, ktorá vníma, prispôsobuje sa a opatruje, vám elektrická sonická zubná kefka Philips Sonicare Prestige prináša dokonalú dentálnu starostlivosť. Vaše zuby vyčistí viditeľne lepšie vďaka dvom druhom, spolu až 62 000 pohybov, s kombináciou stieravého a pulzujúceho pohybu, ktoré narúšajú a odstraňujú zubný povlak. Navyše ponúka unikátny polohový, tlakový senzor a senzor upozorňujúci na prílišné drhnutie, adaptívnu intenzitu a režimy ako i moderné mobilné aplikácie umelou inteligenciou. Vyskúšajte si teraz túto jedinečnú sonickú kefku až po dobu 90 dní, pokiaľ nebudete s výsledkom spokojní, peniaze vám vrátime. (foto: philips.sk)

Vylepšená virtuálna realita
Autonómny headset Oculus Quest 2 s rýchlym procesorom, grafickou kartou novej generácie a 128 GB úložiskom zvládne hry, fitness a mnoho ďalších vecí, ktoré ponúka knižnica prostredia pre virtuálnu realitu (VR). Nastavenie VR prostredia, vrátane vytýčenia oblasti, ochranného systému a passthrough výstrahy je jednoduché vďaka mobilnej aplikácii Oculus. Novo prepracované ovládače Oculus Touch umožnia dokonale presne sledovať pohyby rúk. Špičkový výkon zabezpečuje platforma Qualcomm Snapdragon XR2 a 6 GB pamäte RAM. Vychutnajte si dokonalú grafiku s vysokým rozlíšením 1 832 × 1 920 pixelov na oko. Dobývajte rebríčky, zvládnite cvičenia, sústreďte sa na boj v hre alebo sa straťte v meditácii so vstavanými reproduktormi, ktoré poskytujú filmový 3D polohový zvuk. Oculus Quest 2 môžete navyše prepojiť so svojím účtom na Facebooku, a stretnúť sa tak s priateľmi, objavovať svet alebo sedieť v prvom rade na rôznych živých udalostiach. (foto: oculus.com)

Veslovací trenažér
Ak patríte medzi aktívnych ľudí, ktorých baví šport, no cvičenie v posilňovni je pre vás nudné a vonku ešte nie je vhodné počasie na vaše obľúbené športové aktivity, nezúfajte. Veslovací trenažér Hydrow je zariadenie, ktoré prináša vonkajší zážitok z veslovania na vode priamo do vášho domova. Hydrow využíva patentovanú technológiu na zachytenie všetkého od pamiatok a zvukov až po synchronicitu a kamarátstvo, ktoré by ste inak mohli zažiť len na lodi, výsledkom čoho je jedinečný tréningový zážitok, aký bežne nezažijete. Je vybavený 22- palcovým HD dotykovým displejom a prednými reproduktormi. Elektromagnetický brzdový mechanizmus prináša pocit, že ste vonku na vode, hoci sedíte doma v obývačke. Vychutnajte si tréningy natočené na úžasných vodných cestách a scénických miestach po celom svete, od Bostonu cez Miami po Londýn a ešte ďalej a precvičte si 86% hlavných svalových skupín tela pri náročných tréningoch, ktoré vedú športovci svetovej triedy. (foto: hydrow.co.uk)


K téme:

Vychytávky pre náročných a zaneprázdnených
Vychytávky na sviežejšiu jar
Vychytávky pre vyznávačov praktických riešení