Od siedmich rokov sa až do súčasnosti venuje tancu, momentálne je členkou zoskupenia Vivas Dance Group. V mladosti okúsila aj modeling či fotomodeling, keď si už ako 16-ročná zamilovala módne pódia. Máriu ste si mohli všimnúť na rôznych reklamách, napríklad minulý rok fotila pre luxusné hotelové rezorty na Maledivách.

Foto: archív M. M.

Táto očarujúca blondína rozhodne nemrhá časom. Vlastní doktorát z elektronických komunikácií, je majiteľkou PR agentúry TOP Hostesky, ktorá má v súčasnosti vyše 800 hostesiek a modeliek z celého Slovenska. Organizuje rôzne eventy plné svetoznámych umelcov a módne prehliadky. „Rada sa venujem produkcii reklamných fotení od kreatívneho konceptu až po realizáciu, no veľkou doménou je online marketing, z ktorého mám za sebou ročné školenie z Facebooku z Dublinu. Venujem sa mu vyše desať rokov, fotím a točím kontent, vytváram pútavé copy texty a spúšťam výkonnostné kampane,“ prezradila o sebe niečo viac Mária Matúšková zo Žiliny.

Foto: archív M. M.

Skvelú postavu si extrovertná plavovláska udržiava najmä behom, turistikou, lyžovaním a najnovšie si jej športové srdce získal skialpinizmus. „Mám extrovertnú povahu, som vtipná, empatická, no najmä veľký „makač“ a „drič“. Nie nadarmo mi kamarátky hovoria, že som ako tornádo, lebo to, čo ja zažijem za jeden týždeň, tak zažijú ony za rok,“ pousmiala sa milovníčka všetkého talianskeho, pretože niekoľko mesiacov žila v Ríme a toto večné mesto ju doslova opantalo.

Poznáte naše predchádzajúce „rising stars?“

Vychádzajúca hviezda: Patrícia
Vychádzajúca hviezda: Diana
Vychádzajúca hviezda: Jeanette