Od malička mala umelecké sklony. Spievala v zbore, navštevovala literárno-dramatický odbor, chodila na tanečnú, hrala na husliach a recitovala. K láske k umeniu ju priviedli jej rodičia. Patrícia nám prezrádza viac: „Môj otec hrá v Slovenskej filharmónii na kontrabas a obaja rodičia podporovali môj potenciál. Počas strednej školy som sa však všetkým týmto záľubám prestala venovať a hľadala som v živote inú cestu, ktorá by ma napĺňala. Nikdy som si nevedela predstaviť sedieť v kancelárii a byť obmedzovaná v mojej kreativite. Milovala som elektronickú hudbu, bez slúchadiel v ušiach ste ma nikdy nevideli.“

foto: Peter Gaman

Po prvej návšteve letného festivalu v Čechách sa rozhodla naplno venovať DJ-ingu a naučiť sa mixovať hudbu. Po niekoľkých mesiacoch tréningu sa jej podarilo odohrať prvé vlastné vystúpenie v obľúbenom bratislavskom klube Subclub. Čas ubehol tak rýchlo… a dnes sa už venuje DJ-ingu viac ako päť rokov. Talentovaná Patrícia pravidelne hráva na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, ale i v susednom Rakúsku. Za najväčší úspech považuje hranie v legendárnom londýnskom klube Printworks.

V roku 2020 sa začala venovať aj hudobnej produkcii. V novembri 2022 jej vyšla prvá vlastná pesnička s názvom Love Survives, ktorú odvysielal aj kanál UKF. Kráska nadšene dodáva: “Už budúci mesiac mi vychádza ďalšia skladba Oscillate, kde mi naspieval vokál Gid Sedgwick. Vyhrala som česko-slovenské DnB ocenenia – 1. miesto a v roku 2020 som sa umiestnila v TOP 3 Ruka Hore Awards v kategórii DJ/DJ-ka roka.

foto: Peter Gaman

Hneď po elektronickej hudbe patrí jej srdce móde, konkrétne street stylu. Rada sa vraj inšpiruje ľuďmi na sociálnych sieťach a rada vytŕča z davu. Za mix pultom sa ale cíti najlepšie a keďže všetky oči sú upreté na DJ-a, chce ľudí ohúriť nielen svojimi schopnosťami, ale i zaujímavým výzorom. Snom temperamentnej krásky je pokračovať kontinuálne v tom, čo robí. Chce cestovať, prinášať ľuďom nezabudnuteľný zážitok z hudby, inšpirovať ich v sebavyjadrení prostredníctvom oblečenia a šíriť osvetu zdravého životného štýlu.

Foto: Peter Gaman
Vizáž: Petra Pančíková

Potešte si oči aj nad:

Vychádzajúca hviezda: Diana
Vychádzajúca hviezda: Dorotka
Vychádzajúca hviezda: Barbie