Vyštudovala masmediálnu komunikáciu v Trnave a venuje sa písaniu. Jej autorské diela môžete objaviť v kníhkupectvách pod pseudonymom Selah. Na svojom konte má zatiaľ dve knihy s názvom „Muži z celého sveta“, ktorá vyšla v roku 2018, jej krstným otcom je známy slovenský autor Ľubomír Feldek a v roku 2020 spolupracovala na druhej knihe s názvom „Dolu hlavou“. Ďalšími jej vášňami sú okrem písania aj thajský box a včelárstvo.

Príťažlivá rebelka
Príťažlivá Selah začala s thajským boxom už v pätnástich. Prezradila nám, že mala vždy bližšie k opačnému pohlaviu a aj preto má vraj rebelskú povahu. „Keď som prišla prvýkrát do telocvične, vedela som, že toto je to, čo ma bude napĺňať. Diamond gym Žilina vytvára dobrú atmosféru a má vynikajúcich trénerov. Som človek, ktorý nepozná slovo ‚nie‘. Doma ma učili, že veci robíme preto, že sú ťažké, keby boli ľahké, robil by ich každý. Netvrdím, že človek musí so mnou súhlasiť, no nemám rada, keď mi neverí. Vždy si urobím všetko po svojom a ťažko dokážem sklopiť uši. Som proste rebel, priebojná, tvrdohlavá, veľmi priateľská. Mojím negatívom je, že chcem všetko hneď a podľa seba.“ (úsmev)

Foto: Peter Gaman

Pomoc deťom
Pri krste svojej prvej knihy urobila Selah zbierku pre chlapca, ktorý zostal po nešťastnom páde uväznený na invalidnom vozíku. Podľa jej slov chcela veľmi pomôcť. Spojiť príjemné s užitočným a podarilo sa. To, že má veľké srdce, dokazuje príťažlivá Žilinčanka pravidelnou návštevou detského domova v Martine. „Už to bude rok, čo navštevujem detský domov, kde mám na starosti jednu skupinu detí, ktoré sú veľmi živé a niekedy dajú naozaj poriadne zabrať. No napriek tomu som veľmi rada, že som sa na tento druh ‚pomoci‘ dala. Detičky sú naša budúcnosť, nemali by sme na to zabúdať.

Túžby
To, že je táto kráska vášnivá, dokazuje na každom kroku a v každej sfére svojho života. „Ja si stále žijem jeden veľký sen plný túžob a vášní. Som človek, ktorý má svoju bublinu, svoj okruh ľudí. Vždy som bola iná a vždy som mala svoje maniere. Môj najväčší sen je byť stále slobodná, nikým a ničím obmedzovaná. Túžim dávať veľa lásky. Ale tým slobodná nemyslím byť bez partnera.“ (smiech).

Foto: Peter Gaman
Vizáž: Niky, @Niky_Rich

Potešte oči aj nad:

Vychádzajúca hviezda: Alexandra
Vychádzajúca hviezda: Leyla
Vychádzajúca hviezda: Kristy