Exkluzívna lokalita
Obľúbená talianska reštaurácia sídli v nádherných priestoroch v jednej zo zámožných štvrtí ruskej metropoly v obvode Presnensky. Krásne sídlo s luxusnými priestormi, vyberaným interiérom a dekoráciou vytvára neopakovateľnú romantickú atmosféru. Za pekného počasia je možnosť stolovať v malebnej kvetinovej záhrade s dokonale prestretými stolmi. Pre uzavretú spoločnosť reštaurácia ponúka aj oddelené salóniky s VIP obsluhou, ktoré pripomínajú luxusné hotelové priestory.

Foto: Butler

Lahodná talianska kuchyňa
Milovníci dobrého jedla najvyššej kvality si tu prídu na svoje. V ponuke je degustačné menu vytvorené z najlepších sezónnych produktov. Skúsený taliansky šéfkuchár Giuseppe Davi pracoval počas svojej kariérnej cesty v tých najlepších reštauráciách, a tak získal cenné vedomosti v oblasti gastronómie, ktoré sú dušou reštaurácie Butler. Sám dáva prednosť jedlám z rýb a morských plodov, ktoré pochádzajú od vyberaných dodávateľov. Všetky delikatesy sú pripravené na sicílsky spôsob podľa originálnej receptúry

Foto: Butler

Široká ponuka
Ponuka jedál sa v reštaurácii Butler aktualizuje podľa vyberaných sezónnych a čerstvých ingrediencií. Zákazníkmi obľúbené cestoviny, pizze a rizotá z ponuky sú podávané s rôznymi špeciálnymi hríbami a bielymi hľuzovkami. Rozsiahle menu poteší vegetariánskych hosťov a rovnako aj milovníkov hydiny, zveriny a červeného mäsa. Medzi tradičné dezerty v ponuke patrí aj po domácky vyrobená talianska smotanová zmrzlina a ovocné sorbety v mnohých príchutiach.

Foto: Butler

Mohlo by vás gastronomicky zaujať:

Luxusná a inovatívna reštaurácia zo zasneženého Dánska: Noma
Bláznivá reštaurácia v znamení gýčového sci-fi
Silo: Najekologickejšia reštaurácia sveta