Mladá krv slovenskej futbalovej reprezentácie má okrem talentu aj šťastnú ruku pri výbere partneriek. Nie nadarmo sa hovorí, že každým úspechom hľadaj ženu, a tak sme sa pozreli na nežné sexi polovičky našich mladých reprezentačných futbalistov.

Milan Škriniar s priateľkou Barborou
Ešte z čias v drese Žiliny je po boku hviezdneho stopéra priateľka Barbora Hrončeková. Spoločne v Miláne sa tešia už aj z narodenia malej dcérky Charlott e. Futbalista si už vyše roka plní vzorne otcovské povinnosti a dievčatko sa má ako v bavlnke. V meste módy si užíva krásna rodinka rozprávkový život.

 

Ľubomír Šatka s priateľkou Aless
Reprezentačný stopér sa môže od decembra pochváliť novinkou, keď zbalil speváčku Aless Capparelli. Sympatická blondína je rapperkou a momentálne vytvára obranca poľskej Poznane pohodičku, aby sa mu darilo na ihrisku a aj mimo neho. Zaujímavosťou je, že Aless bola v minulom roku aj jednou z tvárí nášho mesačníka a objavila sa ako cover girl na titulnej strane.

 

Martin Valjent s priateľkou Barborou
Aktuálne najväčšiu radosť z celého reprezentačného výberu v súkromnom živote prežíva ďalší stopér Martin Valjent. Hráč španielskej Malorky sa len nedávno stal otcom a veruže v magickom dátume. Priateľka Barbora Baďurová mu priniesla na svet prvorodenú dcérku Elizabeth 11. 11. 2021. Šťastná rodinka sa teší z vytrvale pekného počasia na španielskom ostrove a Martin pravidelne nastupuje za svoj tím v prestížnej LaLige.

Lukáš Haraslín s priateľkou Nikol
Ďalší do partie čerstvých oteckov v reprezentačnom výbere. Aktuálne hráč pražskej Sparty Lukáš Haraslín je od 22. apríla otcom syna Luca, ktorého mu porodila dlhoročná priateľka Nikol. Jeho pohodu dokumentuje v Prahe aj forma, keď sa stal jedným z ofenzívnych lídrov tímu a postupne sa stáva pevným pilierom aj reprezentačného výberu.

 

Albert Rusnák s manželkou Tatianou
Jediným manželom a otcom dvoch detí mladej krvi našej reprezentácie je Albert Rusnák. Ten už dlho pôsobí v Amerike, konkrétne v tíme Real Salt Lake a so šarmantnou manželkou Tatianou sa teší z dcérky Ariany a aj Tiany, ktorá sa narodila nedávno, 31. augusta 2021. V minulom roku sa Košičan pochválil aj veľkým prestupom, keď svoju lásku s Tatianom spečatil aj do stavu manželského.

 

Ondrej Duda s priateľkou Amandou
Závan exotiky. Útočník Ondrej Duda sa cíti v Nemecku už ako doma a po svojom boku má netradičnú krásku, pretože už vyše dvoch rokov tvorí pár s exotickou Brazílčankou Amandou. Táto kráska svoj juhoamerický temperament nijako neskrýva, a tak si košický rodák užíva pohodičku plnými dúškami v jeho súčasnom klube FC Kolín.

 

Dávid Hancko so snúbenicou Kristínou
Hviezdny česko-slovenský športový pár. Obranca pražskej Sparty Dávid Hancko zbalil českú tenistku Kristýnu Plíškovú a ich láska dostáva každým mesiacom nový rozmer. Najskôr v lete to boli zásnuby, teraz počas zimy vykričali do celého sveta, že sa stanú rodičmi. Dvojica žiari šťastím, čo je vidieť na každej ich spoločnej fotografii.

 

Mohlo by vás zaujať:

Miliardár Cristiano Ronaldo sa dotiahol na Woodsa a Mayweathera
Odborníci by to najradšej okamžite zakázali
Som hrdý na náš nový štadión