HUDBA

John Mayer – Sob Rock
16.7. 2021 vydáva už ôsmy štúdiový album americký spevák a skladateľ John Mayer. Na desiatich rock / pop / bluesových novinkách mu v jednom prípade s textom pomohol Ernest Wilson. Nahrávalo sa priebežne od konca roku 2017 do začiatku 2021, z čoho vzniklo necelých 39 minút pohodovej hudby.  Singel Last Train Home vyšiel oficiálne začiatkom júna. Speváka najbližšie čaká od augusta do októbra turné po Spojených štátoch.

Dee Gees – Hail Satin
Za povedomým názvom sa ukrýva americká rocková kapela Foo Fighters (občas používa aj meno The Holy Shits), ktorá pod hlavičkou RCA vydáva 17.7.2021 disco / rockový album. Ten bude exkluzívne len ako dvojstranový vinyl celkovo s desiatimi skladbami. Počas živého vysielania Rock ‚n‘ Relief Lindy Perry vystúpila kapela so coverom „You Should Be Dancing“ od Bee Gees. Líder Dave Grohl k nahrávke potom povedal: „Nikdy v živote som tak nespieval, ale bola to najjednoduchšia pieseň, akú som v živote spieval! Spieval som pieseň a bolo to ako šesť minút a bol som hotový. Mal som takto spievať posledných 25 rokov!“

VYBRANÉ FILMOVÉ PREMIÉRY na 15.7.2021

Zabijakov osobný strážca 2
Kto videl prvý diel, musí ten druhý vidieť tiež. Pokračovanie nestráca nič na humore ani akčnosti. Do deja sa tentoraz viac zapojí aj Kincaidova manželka (Salma Hayek), ktorá najbizarnejšej dvojici (zabijak a osobný strážca) musí pomôcť zastaviť šialeného gréckeho miliardára pred kybernetickým zničením Európy. Réžie sa ujal Patrick Hughes, a vo hviezdnom obsadení skvelej komédie uvidíte mená ako Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Salma Hayek, Morgan Freeman, Antonio Banderas, Tom Hopper, Frank Grillo, Richard E. Grant …

Escape Room: Niet úniku
Je pokračovaním psychologického thrilleru, ktorý zaujal divákov po celom svete. Teraz sa nič netušiaca skupina šiestich ľudí ocitne uzamknutá v ďalšej sérii únikových miestností. Postupne odhaľujú, čo ich spája, aby sa im podarilo prežiť…. pričom zisťujú, že túto hru už raz hrali.

BONUSOVÉ VIDEOKLIPY:

Rockeri z Desmodu (s Kulym) a raper Majself sa spolu objavili v klipe Kométa. Novinka je ústrednou piesňou k filmu Gump – Pes, ktorý naučil ľudí žiť.

Speváčka Tina a herec Tomáš Maštalír si strihli pomalý duet v skladbe Jedno ráno, ktorá je titulnou k filmu Známi Neznámi.

Nasadnúť do Roll Royceu a vyraziť na trať NASCARu, tak sa prezentuje americký raper Post Malone v novom klipe Motley Crew.

Mohlo by vás zaujať:

Telo do polohy ležmo, drink do ruky a k tomu slúchadlá
Čierna vdova: Temná minulosť ju teraz dobehla
Hudobní nováčikovia aj osvedčení interpreti – osviežte si zmysly