Zápas roku. Tak sa tituloval súboj Klitschko vs Joshua. Dvaja titáni sveta boxu však o prestížny prívlastok zápasu prišli. V momente, keď na zmluvách zaschol atrament podpisov Floyda Mayweathera a Conora McGregora.

Boxerská legenda so skóre 49-0 a UFC šampión dvoch váhových kategórií na seba strhli enormnú pozornosť. O blížiacom sa zápase sa inak ako v superlatívoch nehovorí. Augustovú udalosť dokonca už niekoľkokrát označili za športový event roka.

McGregor späť v LA?!

Že sa sem tam objaví niekto, kto celý hunbug využije vo svoj prospech, nikoho neprekvapí. Veď prečo aj nie?! Takto zrejme rozmýšľal aj streetworkauter Islam Badurgov, ktorý sa s jemnou dávkou fantázie a falošným tetovaním na Íra McGregora podobá.

V americkom Los Angeles, kde bola tiež jedna zo zastávok svetovej promo tour k zápasu Mayweather vs McGregor, sa Islam náležite namaskovaný prešiel po uliciach, zacvičil si na pláži, fotil sa s pomätenými fanúšikmi a odfrčal na super luxusnom aute. Všetko toto, samozrejme, predstierajúc, že je Conor McGregor. Výsledok? Ľudia mu jeho hru zhltli aj s navijakom.