Vasco Electronics navrhuje, vyrába a predáva mobilné prekladové zariadenia už od roku 2008. Za ten čas sa na trhu dostali na popredné pozície v oblasti vývoja softvéru, elektroniky a lingvistiky.

V súčasnosti firma prichádza na trh s prekladačom, s ktorým sa nikto v cudzine nestratí. V portfóliu každého cestovateľa je tento produkt v kategórii „must-have“. Návštevy múzeí či reštaurácií už nebudú predstavovať problém. S pomocou Vasco Translator môžete objavovať svet bez obáv z jazykovej bariéry.

Spoločník na cesty

Z automatického prekladača Vasco Translator sa veľmi rýchlo stane skvelý spoločník na cestách. S jeho pomocou môžete bez obáv cestovať do rôznych kútov sveta. Už sa nemusíte báť, že sa stratíte v spleti cudzích jazykov a môžete si namiesto toho vychutnávať miestny kolorit. Ak vás niečo zaujme, ale doteraz ste nenašli odvahu na otázky, Vasco vám bude kryť chrbát a prelomí jazykovú bariéru. Môžete ho použiť, nech sa nachádzate kdekoľvek na svete.

Pomocník, ktorý spája

Prekladač hovoreného slova Vasco Translator odporúčame najmä cestovateľom, ale tento nenápadný pomocník môžete používať aj v pohodlí svojho domova. V súčasnom svete globalizácie sa stáva, že sa rodiny rozvetvia a pospájajú s inými národnosťami. Preto je Vasco ideálny spoločník pri konverzáciách s rodinou. Nič nie je krajšie, ako keď sa starí rodičia dokážu porozprávať s vnúčatami, ktoré rozprávajú iným jazykom. Vasco Translator odstraňuje bariéry, aby mohol spájať ľudí.

Univerzálny darček

Ak ste si nikdy neboli istý, čo kúpiť starým rodičom alebo akú letenku zohnať vášnivým cestovateľom, automatický prekladač Vasco Translator by mohol byť odpoveď. Darovaním tohto skvelého pomocníka vyjadríte, ako veľmi vám na druhých záleží. Že budete radi, ak sa spojí celá rodina bez jazykovej bariéry. Že vám záleží na tom, aby sa vašim priateľom a blízkym v cudzine nič nestalo v dôsledku rôznych nedorozumení. Je to ideálny darček pre niekoho, kto sníva o cestovaní, ale má strach z jazykovej bariéry. S týmto malým pomocníkom mu konečne môžete dodať odvahu na splnenie tajných snov.

Prečo povedať áno pre Vasco Translator V4?

Bezplatný a neobmedzený internet na celý život vďaka vstavanej SIM karte! To znamená, že svoj prekladač môžete použiť kdekoľvek. Nie je potrebné Wi-Fi pripojenie ani mobilný telefón. Stačí zapnúť Vasco Translator V4 a začať prekladať! Internetový prístup funguje pre preklady v takmer 200 krajinách. Cestovaním do vzdialených krajín môžete ušetriť peniaze. Dokonca aj keď ste v Japonsku, Austrálii alebo Thajsku – máte bezplatný prístup na internet na preklady.

Denník histórie prekladov môžete poslať e-mailom, nech ste kdekoľvek.

Foto prekladač – odfoťte nápis, jedálny lístok alebo noviny v cudzom jazyku a preložte ich do svojho materinského jazyka v priebehu niekoľkých sekúnd. Dajte si večeru v najlepšej reštaurácii v cudzom meste a budete si môcť vybrať, čo naozaj chcete. Prečítajte si cestovný poriadok a zistite, ako a kedy sa môžete dostať do požadovaného cieľa. Prestaňte vyhadzovať peniaze na drahé taxíky. Odfoťte dokument, noviny alebo vývesnú tabuľu v zahraničí. Pochopte svoje okolie aj v zhone. Preložte informačnú tabuľu na letisku, ktorá je napísaná cudzou abecedou. Preložte neznámu správu od úradov, ktorá napríklad vyzýva všetkých obyvateľov, aby sa schovali pred zemetrasením.

Nevyžaduje sa žiadna aplikácia / nie je potrebný žiadny smartfón – Vasco Translator V4 funguje samostatne.

Podporovaných je 108 jazykov. To znamená, že sa môžete spojiť s viac ako 90 % svetovej populácie. Hovorte slobodne s ľuďmi takmer kdekoľvek na svete.

96% presnosť prekladu vďaka použitiu 10 rôznych prekladových nástrojov, kde sa pre každý jazykový pár vyberie ten najlepší. Ako to funguje? Pre každú dvojicu jazykov existuje preddefinovaný engine, ktorý zaisťuje najoptimálnejšie výsledky.

Najlepšia výslovnosť na trhu. Preložený text je nahlas vyslovený rodným hlasom. Správnu výslovnosť sa môžete naučiť počúvaním prekladov.

Jednoduché a intuitívne použitie. Môžete ho začať používať hneď po vybalení z krabice. Aby to fungovalo, nemusíte nič konfigurovať, inštalovať aplikácie, kupovať SIM kartu, nastavovať WiFi alebo robiť čokoľvek iné!

Výkonná batéria – nie je potrebné nabíjať prekladač každú hodinu. Pri bežnom používaní vydrží až 4-5 dní.

Bezplatné aktualizácie – Vasco Translator V4 pracuje so softvérom, ktorý sa neustále aktualizuje. Náš tím neustále pracuje na vylepšeniach, aby sa zabezpečilo, že vaše skúsenosti s prekladom budú navždy dosahovať nové výšky. Jednoducho si stiahnite všetky najnovšie aktualizácie priamo do svojho zariadenia.

Aplikácia MultiTalk – Vytvárajte chaty s ľuďmi z celého sveta. Môžete začať svoj vlastný hovor alebo sa pripojiť k už existujúcemu pomocou vstavanej kamery na naskenovanie QR kódu vygenerovaného aplikáciou. Je to ideálne riešenie pre obchodné stretnutia a konferencie, ako aj pre turistických sprievodcov, ktorí sa rozprávajú so skupinami ľudí z rôznych krajín.