Romantický pobyt  – všetko čo chcem na Valentína, si ty

Ak chcete prekvapiť svoju polovičku na Valentína romantickým prekvapením, stavte na romantický zážitok. Veď to najkrajšie, čo môžete darovať, sú spoločne strávené chvíle. Zrekonštruovaný barokový kaštieľ v Gbeľanoch s luxusnými a komfortnými izbami a bohatou ponuku služieb je to pravé orechové – miesto pre váš romantický zážitok v akejkoľvek podobe. Základnými premennými sú dokonalý oddych a spoločne strávený čas. V období sviatku všetkých zamilovaných je v ponuke limitovaný Valentínsky pobyt a nielen ten – môžete si vybrať aj z ponuky celoročných wellness pobytov, a tak si pripraviť svoj romantický pobytový zážitok podľa svojich predstáv. Je už len na vás, či preferujete modernú izbu s balkónom, historickú izbu s vaňou či sprchou alebo nezameniteľné podkrovné izby s vôňou dreva 250-ročného barokového krovu. V izbe vás bude čakať vychladený sekt a v rámci Valentínskeho a romantického pobytu aj ružička pre dámu. Okrem toho si môžete dopriať vyhriate sauny, oddych vo wellnesse a pri masáži, romantickú večeru pri sviečkach vo dvojici a plnohodnotne si užiť prítomnosť toho druhého. Ak chcete pripraviť niečo skutočne výnimočné, zarezervujte si wellness len pre seba a zažite romantiku pri sviečkach a vychladenom sekte aj v bazéne či vonkajšej vírivke. Celý saunový svet tu bude len pre vás.

 

Láska ide cez žalúdok…

…a v reštaurácii Belene to platí rovno dvakrát. To, čo vám tu naservírujú, je hotová láska na tanieri. Súznenie. Sezónne A la Carte menu v sebe ukrýva dokonale prepracované spojenie chutí s nezameniteľným rukopisom šéfkuchára Richarda Svrčeka. Zažite romantickú večeru pri sviečkach s vašou láskou a s výhľadom na historickú budovu kaštieľa a nádvorie. V najromantickejšom období roku to však nebude len o jedle. Šikovní barmani si pre vás pripravia vynikajúci nápoj lásky, ktorého chuť pôjde ruka v ruke s výnimočným  Valentínskym menu. V prípade, že 14. februára už máte iné, neodkladné povinnosti v kalendári, nezúfajte. Valentínsky špeciál v reštaurácii Belene nezmizne z ponuky zo dňa na deň, ale budete si ho môcť vychutnať minimálne týždeň. A sviatok lásky tak môžete osláviť v náhradnom termíne.

 

Darujte zážitok z lásky – spoločný zážitok vo dvojici

Kaštieľ je miestom, kde si môžete na svoj Valentínsky zážitok ,,odbehnúť“ aj z okolia. Už spomínaná reštaurácia Belene je zárukou gastronomického zážitku, ktorým prekvapíte vašu polovičku a potešíte chuťové bunky. Spojte výborné jedlo s wellnesom a romantický Valentínsky večer je na svete. Ďalším skvelým tipom je určite darček v podobe zážitku. Doprajte si radosť z tohto sviatku dvakrát a okrem spomínanej večere v deň sviatku zamilovaných si darujte zážitok z lásky na neskôr – wellness či masáž poteší určite aj vašu lásku v dnešnej uponáhľanej dobe.