Nachádzajte potešenie aj vo všedných dňoch alebo si doprajte nevšedné, no dostupné zážitky

Ak ste sa počas adventu tešili na Vianoce a to vám dávalo energiu na to, aby ste zvládli pracovne hektický záver roka, základom je nepodľahnúť dojmu, že po Vianociach sa už nemáte na čo tešiť. Veď radosť môžete nachádzať aj vo všedných dňoch vďaka chvíľam stráveným s rodinou. A čo ak ste „single“? Tak sa môžete tešiť napríklad z času, ktorý venujete svojim záľubám.

Ak potrebujete zažiť niečo nevšedné, čo nezažívate každý deň, tiež nemusíte čakať do dovolenky. Otvorte sa aj zážitkom, ktoré budú pre vás možno úplne nové a pritom sú dostupné. Čo takto si napríklad vyskúšať zábavnú virtuálnu realitu Zvolen?

Zamerajte sa na to, čo chcete v dohľadnej dobe dosiahnuť

Tiež netreba podliehať dojmu, že po Vianociach vás čaká už len pracovný stereotyp. Iste, nie je možné, aby bol každý deň niečím výnimočný, ale aj keď sa práve „nič nedeje“, môžete sa upriamiť na nejaké svoje strednodobé ciele.

Ak napríklad plánujete v dohľadnej dobe začať so stavbou svojho vysnívaného domu, môžete niektoré veci riešiť už teraz. Čo takto si napríklad z ponuky spoľahlivých žúmp Žilina vybrať konkrétny typ, ktorý bude vášmu domu nahrádzať absenciu možnosti pripojiť sa na kanalizačný systém? Budete tak postupne zhmotňovať ďalší výnimočný okamih vo svojom živote, v tomto prípade sťahovanie sa do nového domu. Veď život nie je len o čakaní na obdobie voľna v práci.

Obdarujte sa tým, čo ste si nenašli pod vianočným stromčekom

Čo si budeme hovoriť, niekedy k lepšej nálade stačí potešiť sa niečím materiálnym. Obzvlášť, ak vám pod vianočným stromčekom chýbalo niečo, čo ste tam veľmi chceli nájsť a čakanie na narodeniny by bolo kvôli vášmu dátumu narodenia dlhé. A hlavne, nie všetky veci je pre iného človeka také jednoduché vybrať ako neodolateľné darčekové koše pre mužov.

 Niektoré veci si najlepšie vyberiete sami. Ak ste napríklad poľovník a chcete novú termovíziu na nočné pozorovania, kto bude najlepšie vedieť, ktorá výhodná termovízia HIKMICRO je pre vás tá pravá? No predsa vy sám!

 Pomôžte si výživovými doplnkami

 Rada na záver? Ak treba, pomôžte si doplnkami výživy. Vhodnou v tomto období môže byť napríklad maca peruánska, ktorá môže zlepšiť to, ako sa cítite. A to po fyzickej aj psychickej stránke.