Pokiaľ ste čakali s nákupom nového televízora, mobilu, reprákov alebo inej elektroniky na Black Friday, svoje nákupy nasmerujte na e-shop planeo.sk alebo do niektorej z 56 predajní PLANEO. Tam sú vám k dispozícii aj skúsení vyškolení predajcovia, ktorí vám ochotne a odborne poradia.

Lukáš Dávid odporúča televízory Sencor. „Ponúkajú dobrý pomer ceny a výkonu, aj preto patria k najkupovanejším.

Tohtoročné Black Friday zľavy v PLANEO stoja za to

„Čo sa týka príslušenstva ako sú klávesnice, myšky, slúchadlá a ďalšie, aj v našich predajniach PLANEO cítiť zvyšujúci sa záujem o značku Yenkee. Za prijateľnú cenu dostanete široké kvalitné príslušenstvo, s ktorým vybavíte celú izbu alebo kanceláriu. Yenkee je z hľadiska kvality na výbornej úrovni, častokrát s možnosťou výmenného modelu, čo z nich robí z pohľadu zákazníka ešte atraktívnejší tovar,“ hovorí odborný predajca Peter Lukáč z košickej predajne PLANEO.

Peter Lukáč dáva do pozornosti značku Yenkee: „Pokryje potreby školákov, gamerov a uplatní sa aj v kanceláriách.

Nech to má poriadne grády!

Tomáš Eštok z púchovskej predajne hráva vo svojom voľne na saxofón. Jeho uši sú citlivé na falošné tóny aj na nekvalitný zvuk. „Ako veľký fanúšik hudby a dobrého zvuku mám vyskúšané fakt veľké množstvo reproduktorov. Celkovo sa mi najlepšie osvedčil Sencor, keďže napriek svojej cenovej dostupnosti ponúka vysoký výkon, kvalitný zvuk a štýlový design. Malé repráky vám postačia do interiéru, s veľkými spravíte naozaj slušnú párty, pre autíčkárov budú zaujímavé subwoofery. Na svoje si prídu aj tí najmenší, keďže máme v ponuke aj detské reproduktory s karaoke funkciou, pekným dizajnom a svetelnými efektami. S reproduktormi Sencor nebudú spokojní jedine vaši susedia,“ odporúča hudobník.

Reproduktory Sencor nepokazia žiadnu párty.

 

Repráky sú super, ale čo tak využiť zľavy aj na parádny soundbar?

Dávid Lukáš z renovovanej predajne PLANEO Nové Zámky Aquario je zároveň riaditeľ medzinárodnej futbalovej organizácie Ambassadors Football pre Slovensko. „Šport v televízii si najlepšie vychutnáte na kvalitnej obrazovke. Smart televízor Sencor vám za dobrú cenu dá všetko, čo potrebujete – od ostrého obrazu s jasnými farbami, cez rýchly procesor, kvalitné repráky až po obľúbené aplikácie. Spolu s dobrou cenou to robí z televízorov Sencor najobľúbenejšie televízory na trhu a teraz je na ne v PLANEO ešte aj zľava,“ hovorí zanietený športovec.

Podľa slov experta netreba však zabúdať na správnu vzdialenosť televízora od vašej sedačky, aby ste si užili dokonale detaily a jasný obraz. „Napríklad pri TV 55 palcov  treba mať 3-metrový odstup sedačky od TV. Takisto pre perfektný dojem z pozerania si nastavte v TV kontrast a jas farieb. Naše oči majú iné potreby a inak vnímajú farby. Ľudia si tieto veci neuvedomujú a potom odsúdia televízor. V skutočnosti je to iba nevedomosť. Viac informácií vám podá predajca v predajni.“

Dávid Lukáš dobre vie, že športové zápasy si kvalitne vychutnáte len na kvalitnom televízore.

Za ušetrené peniaze si kúpte trebárs ešte nejaké bezdrôtové slúchadlá alebo inú drobnosť