Predstavte nám vašu pracovnú dráhu, v akej oblasti ste jednotkou na trhu?

V roku 2024 to bude už 10 rokov, odkedy som založil módnu značku Lombardi, ktorá si vybudovala stabilnú pozíciu na domácom trhu. Venujem sa predovšetkým elegantnej móde, no nevyhýbam sa ani tej voľnočasovej. Kladiem dôraz na jedinečnosť, nápaditosť a detail. Nie je tajomstvom, že sa starám o šatníky mnohých slovenských celebrít, riešim ich styling alebo pre ne tvorím nápadité modely na mieru. Tieto kúsky môžete často vidieť na rôznych prehliadkových mólach.

Na aké novinky v rámci rubrík sa môžu tešiť čitatelia nášho mesačníka pod vaším vedením?

Rád by som rozšíril spektrum tém, aby sme čitateľom ponúkli ešte bohatší zážitok. Plánujem zaviesť novú rubriku zameranú na spoločenskú etiketu a posilniť obsah týkajúci sa módy. V oblasti životného štýlu a zdravia by som chcel zvýšiť povedomie o dôležitosti aktívneho spôsobu života a prevencie. Rád prijímam nové výzvy a práve mať možnosť byť súčasťou tohto úspešného pánskeho magazínu ma prinútilo zamyslieť sa nad tým, ako viac zlepšiť jeho kvalitu. Rád by som našiel rovnováhu medzi tradíciou a inováciami. Je pre mňa dôležité zachovať podstatu časopisu, ktorý si mnohí vážia a obľubujú, a zároveň aj rozvíjať jeho obsah tak, aby zarezonoval u širšieho publika. Osobitne v dnešnom rýchlo sa meniacom mediálnom svete.

Ako vnímate prácu novinárov v komunikácii so šoubiznisovým priemyslom na Slovensku?

Mediálne prostredie osobne považujem, najmä v oblasti obsahu zameraného na celebrity, ako priestor, kde je zodpovedná žurnalistika nevyhnutná. Je dôležité nájsť rovnováhu medzi poskytovaním pútavých správ o celebritách a dodržiavaním etických noriem, ktoré garantujú presnosť, integritu a rešpektovanie súkromia.

Na ktoré celebrity si posvietite v najbližších vydaniach?

Myslím, že čitatelia sa majú na čo tešiť. Osobne som mal tú česť spoznať mnoho známych osobností, ale nechajme to pre čitateľov ako prekvapenie.

Máte obľúbené rubriky v mesačníku?

V časopise Break sa nachádza veľa zaujímavých rubrík, no mňa osobne najviac oslovuje rubrika cestopis. Veľmi rád cestujem a spoznávam nové miesta, nové kultúry, rád ochutnávam lokálne gastronómie. Rád si tiež pred cestou prečítam zaujímavosti o destinácii, do ktorej sa chystám.

Ak môžete vypnúť od práce, tak ako najlepšie strávite svoj voľný čas?

Voľný čas najradšej trávim s priateľmi, či už na prechádzke v prírode, alebo pri rôznych spoločenských udalostiach. Kultúrne podujatia ako kino či divadlo sú pre mňa tiež formou relaxu, no radosť mi prináša aj dobrý film či pútavá kniha v prostredí domova. Všetky tieto chvíle sú pre mňa spôsob, ako si oddýchnuť, získať nové perspektívy a načerpať nové sily pre nadchádzajúce výzvy.

Čo by ste rád odkázali našim verným čitateľom BREAK-u?

Verným čitateľom Breaku by som odkázal, že im ďakujem za lojalitu a entuziazmus. Vaša neochvejná podpora nás bude motivovať k vylepšovaniu nášho obsahu s cieľom poskytovať vám lepšie služby a čitateľský zážitok. Zostaňte s nami na tejto vzrušujúcej ceste, na ktorej vám sprostredkujeme príbehy odrážajúce dynamickú povahu mužnosti a posilnia vás v každom aspekte života.

 

 

DOTAZNÍK

Bydlisko: Bratislava
Rodinný stav: rozvedený
Záľuby: lyžovanie
Najobľúbenejšie jedlo: grécka kuchyňa
Cestovateľský sen: India
Životné krédo: Ži a nechaj žiť
Obľúbená osobnosť: Anthony Hopkins