Či už potrebujete pôsobiť profesionálne alebo dáte prednosť outdoorovej aktivite, novinka z kategórie smarhodiniek od Huawei pre vás bude špičkovým spoločníkom v akejkoľvek situácii.

Pre muža s dušou dobrodruha

Reč je o novinke z kategórie smarthodiniek. Huawei WATCH Ultimate stelesňujú všetko, čo potrebuje vášnivý dobrodruh pre svoje objavovanie. Vďaka úplne novému režimu Expedition sú prispôsobené aj pre náročné outdoorové aktivity. Nezáleží na tom, či sa vyberiete do púšte, kempovať alebo na turistiku. Hodinky sú pripravené na každé extrémne prostredie. Dokonca im nerobí problém ani voda. Ponúkajú totiž hneď niekoľko možností potápania do hĺbky 100 metrov, so štyrmi režimami potápania (rekreačný potápačský ponor, technický potápačský ponor, voľný ponor a meradlo), vďaka čomu sú ideálne pre ambicióznych potápačov, ktorí chcú, aby bolo potápanie výzvou.

Potápanie na špičkovej úrovni

Hodinky WATCH Ultimate sú ako stvorené pre potápačov – pýšia sa najvyššou doteraz zaznamenanou odolnosťou voči tlaku vody. Po absolvovaní testov odolnosti voči vode podľa ISO 22810 a štandardných testov na potápačské vybavenie EN13319 sú hodinky certifikované, aby odolali fyzickým limitom každého potápača. Sú ideálnym spoločníkom pre morských prieskumníkov, ktorí chcú prekonávať samých seba a podávať rekordné výkony pod hladinou. Režim potápania poskytne profesionálne údaje o ponore, vrátane hĺbky, rýchlosti, teploty či ďalších fyziologických parametrov, čím poskytujú potápačom dôležité informácie pri dobrodružstvách podmorského objavovania. Za zmienku stojí aj režim freediving, tréning apnoe a tréningový režim so zadržaním dychu. Všetky športové režimy navyše podporujú a pomáhajú posúvať váš osobný výkon, a to viac ako 20 typmi pripomienok a vstavaným bzučiakom s vibráciami. Na spodnej strane majú navyše zabudovaný mikrofón a reproduktor, aby zaistili komplexnú ochranu potápača.

Nadčasový dizajn

Dizajn a funkčnosť sú pre moderného muža vo všetkých smeroch nevyhnutnou kombináciou, a to aj pri výbere smart hodiniek. Našťastie, luxusný dizajn hodiniek Watch Ultimate v žiadnom prípade nezaostáva za množstvom funkcií, ktoré ponúkajú, ba naopak. Smarthodinky majú ľahké telo vyrobené zo zirkónovej zliatiny a jednodielneho nano-tech keramického krúžku s tachymetrom, s vykrojenými rámčekmi a ciferníkom, aby evokovali dobrodružného ducha a cesty dávnych objaviteľov, vyvažujúc moderný dizajn s pocitom nostalgie. Špeciálna edícia dizajnu ciferníka Expedition Black čerpá inšpiráciu z nadčasového dizajnu tradičného kompasu, zatiaľ čo dizajn ciferníka Voyage Blue vychádza z elegantných štruktúr modernej plachetnice.

Výber tých najlepších materiálov

Ak si pri výbere hodiniek potrpíte na štýl a kvalitu, novinka od Huawei je presne pre vás. Vďaka špeciálnemu materiálu ako je titán majú hodinky vysokú pevnosť a tvrdosť, sú extrémne silné, takže sa ľahko neopotrebujú, a sú odolné voči korózii. Telo hodiniek je vyrobené zo zirkónovej zliatiny, ktorá je známa tým, že ide o najtvrdšiu dostupnú ľahkú zliatinu. Po ochladení je tekutý kovový materiál na báze zirkónu 4,5-krát pevnejší ako nehrdzavejúca oceľ a zliatina titánu, vďaka čomu si môžete byť istý, že hodinky vydržia aj náročné výpravy za dobrodružstvom.

Okrem toho, že sa nové smarthodinky navonok podobajú na tradičné hodinky, sa môžu pochváliť tromi titánovými tlačidlami: 3D otočná korunka, funkčné tlačidlo a tlačidlo Assist, z ktorých každé je určené na niečo iné. Špeciálny materiál, napríklad Panerai, možno použiť ako pri konštrukcii leteckých zariadení, tak aj pri smart hodinkách, keďže odoláva deformácii vplyvom tepla. Vďaka tomu sú hodinky dostatočne odolné na to, aby ste si ich mohli so sebou vziať do skalnatého terénu či horúcej púšte, ale stále dostatočne štýlové aj napríklad na luxusnú večeru, či ako štýlový doplnok pre každodenné aktivity.

Pre všetkých, ktorí chcú byť v obraze

S Huawei WATCH Ultimate získate odolnosť aj štýl. Smart hodinky sú vybavené tenkým, no 1,5-palcovým LTPO AMOLED panelom, ktorý je odolný voči opotrebovaniu. Remienok hodiniek Huawei WATCH Ultimate Voyage Blue edition je vyrobený z tvrdej titánovej zliatiny, ktorá má dvojnásobnú odolnosť ako nehrdzavejúca oceľ a je tiež oveľa ľahšia. Obe farby hodiniek sa môžu pochváliť ďalším unikátnym remienkom z hydrogenovanej nitrilovej gumy (HNBR), ktorý sa často používa v luxusných hodinkách.

Môžete si vybrať z niekoľkých exkluzívnych ciferníkov určených pre obe edície hodiniek Huawei WATCH Ultimate. Chcete sa cítiť štýlovo alebo potrebujete zostať produktívni? Všestranné smart hodinky umožňujú bez námahy prepínať medzi prémiovo vyzerajúcim dizajnom ciferníka a funkčným ciferníkom zameraným na výkon. Prispôsobte si svoj ciferník tak, aby zodpovedal vašej nálade, aktivite alebo outfitu. Ba čo viac, exkluzívne ciferníky Voyage Blue a Expedition Black zobrazujú čas z 24 veľkých miest v 24 časových pásmach.