Ste medzi tými, ktorí si zakúpili ročnú permanentku do fitka alebo si objednali zdravý jedálniček? Alebo ste odhodili poslednú krabičku cigariet do kúta a teraz po nej neustále poškuľujete? S pravdou von…

Prvý mesiac v roku má veľa prívlastkov. Ak by sme to všetko zrátali, možno by sme si aj povedali, že či to nie je na jeden mesiac príliš. Žiaľ, ako prvý v kalendári, si to tento mesiac nejako tak – automaticky – aj zaslúži. Naložili sme si naň skutočne priveľa, alebo sme sa poučili z minulých rokov a prepálených cieľov?

A teraz schválne! Pozrime sa na to objektívne, čo ste si úderom polnoci počas silvestrovskej noci povedali? Bol váš zoznam prianí dlhší ako inokedy? Ak by sme sa chceli niečoho zbaviť, čo by to bolo? A ak by sme si chceli do života priniesť aspoň jednu pozitívnu zmenu, aká by to bola? A tak oveľa lepšia štatistika bude pre vás, milí páni, ak na konci toho snaženia, budete mať namiesto dvojciferných čísel a nesplnených cieľov ten jeden-dva, ktorý dáte. A vy to dáte!

Zdvíhať ťažké váhy, päťkrát v týždni odbehnúť po 20 kilometrov, viac cestovať, menej sa stresovať, prestať fajčiť. Čo všetko máte na zozname?

Je pondelok a vy si poviete, že veď aj zajtra deň. Potom ubehne celý týždeň a vždy sa nájde nejaká výhovorka. V práci vás stresuje šéf, klient alebo kolega a dokonca niekedy aj kolegyňa. Doma máte nervy z toho, že tam na vás stále čakajú povinnosti a nestíhate si ich zladiť s pracovným tempom. Čo tak spomaliť na chvíľu a urobiť si čas len pre seba?
Takže inventúru si nemusíte a ani by ste si nemali dávať až na konci roka, ale urobte si v tom poriadok už na konci januára. Ako sa vám darí? Podarilo sa vám niečo posunúť bližšie k vašim vysnívaným cieľom? Ste o krok bližšie k novému ja?

Na slovíčko o zlozvykoch
Dospelí fajčiari to veľmi dobre poznajú. Tú snahu prestať, ale jednoducho to nejde vždy lusknutím prsta. Zopár ľudí dokáže prestať s fajčením cigariet okamžite, ale všeobecne platí, že je to naozaj náročný proces a beh na dlhé trate. A preto motivácia a vôľa sú kľúčové, aby dospelí fajčiari prestali so svojím zlozvykom a ak už nedokážu prestať úplne, tak aby aspoň fajčenie nejakým spôsobom obmedzili.

Riešenie pre dospelých fajčiarov, ktorí nedokážu alebo nechcú prestať s klasickými cigaretami, exituje. A bez škodlivého cigaretového dymu môžu byť aj v roku 2023. Bezdymový začiatok roka, ktorý ich vďaka unikátnej technológii a vede dokáže posunúť k pozitívnejšej zmene a môžu prestať s klasickými cigaretami raz a navždy, môže pokračovať vo februári, marci a následne takto celý rok.

Technologická vychytávka s moderným dizajnom IQOS ILUMA je alternatívou pre dospelých fajčiarov. Bezdymové zariadenia IQOS neprodukujú cigaretový dym, a tak nevzniká nevábny cigaretový zápach, ktorý by sa držal vo vlasoch, na pokožke, ale aj oblečení a v interiéri. Pri používaní IQOS ILUMA nedochádza k spaľovaniu tabaku.

Namiesto dymu produkuje aerosól, ktorý obsahuje výrazne menej škodlivín ako cigaretový dym. Pri tomto bezdymovom zariadení hovoríme o revolučnej technológii indukčného nahrievania tabaku SMARTCORE INDUCTION SYSTEMTM. A tak bezčepeľové zariadenie nahrieva tabak vo vnútri, a tak nielenže je modernejšie, ale aj čistejšie, bez nutnosti čistenia.

IQOS ILUMA ponúka tri druhy prevedenia – od prémiového zariadenia IQOS ILUMA PRIME, cez IQOS ILUMA, až po zariadenie „všetko v jednom“ IQOS ILUMA ONE.
Bezdymové zariadenia IQOS ILUMA vo všetkých troch verziách sú dostupné na Slovensku v IQOS predajniach, v online predaji a na ďalších vybraných predajných miestach.

Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.

Revolučná novinka IQOS ILUMA.