Ak si ich objednáte do pondelka 19. 12. do 12.00 hod., ešte stihnú doraziť pod vianočný stromček.

Pre tých, čo sa radi bavia
Na strhujúcu zábavu v pohodlí domova je ako stvorený prenosný párty reproduktor Orava Crater L. Táto novinka vo svete domácej zábavy sa vám hudbou, karaoke a svetelnými efektmi postará o úžasne strávený čas s kamarátmi i rodinou. Vďaka až trom výkonným reproduktorom zaznejú vaše obľúbené hudobné kúsky v tej najvyššej zvukovej kvalite. Integrovaná Bluetooth technológia vám umožní bezkáblovo spárovať reproduktor s mobilom i tabletom, nechýbajú mu však ani klasické vstupy ako USB, microSD, AUX vstup, ba dokonca MIC na zapojenie karaoke mikrofónov či Guitar vstup na pripojenie elektrickej gitary. Crater L je vybavený aj klasickým FM rádiom, karaoke umožňuje nahrávať na USB/microSD, vďaka Li-ion batérii hrá až 5 hodín v závislosti od nastavenej hlasitosti a jeho efektné RGB podsvietenie sa postará u vás doma o podmanivú svetelnú šou. Je skvelým tipom na vianočný darček pre všetkých, čo milujú poriadnu zábavu uprostred obývačky. Orava Crater L kúpite za 179 €.

Pre každého, kto chce mať svoj smartfón a smarthodinky pohodlne nabité
Powerbank s kapacitou 10 000 mAh a so zabudovanou bezdrôtovou nabíjačkou 2 v 1 Orava WCH-004 si hravo poradí s nabíjaním smarfónu aj v tej najväčšej divočine – na chate i doma vo virvare členov domácnosti, ktorí sa pretekajú o to, kto práve použije nabíjačku na nabitie smartfónu či smart hodiniek. Rýchle bezdrôtové nabíjanie smarftónov podporujúcich Qi štandard (čo má väčšina svetových značiek smarftónov) zabezpečuje na tomto zariadení inteligentná Qi (Quick Charge) technológia. Toto šikovné zariadenie s výkonom 5 W umožňuje naraz nabíjať až tri hi-tech hračky – jednu bezdrôtovo a dve cez USB káble. LED indikátor ukazuje stav nabíjania. Aj keď nepoužívate najnovšie smartfóny, ale starší kúsok, stačí si k nemu dokúpiť ochranný kryt s Qi podporou, nasadiť ho na smartfón a takto zaodetý ho rýchlo a bez komplikácií nabijete tiež. Orava WCH-004 môže byť váš za 22,90 €.

Expert na espresso pre milovníkov kávy
Milujete kávu a neviete si predstaviť, že by váš deň začal bez šálky tohto lahodného moku? Pozvite si teda domov majstra baristu – pákový espreso kávovar Orava ES-300. Káve skutočne rozumie a je stvorený tak, aby pri príprave espresa zohľadnil všetky nevyhnutné faktory pre dokonalý výsledok – má tlak 15 barov, ľahko vyberateľnú 1,6-litrovú nádobu na vodu pre čerstvosť tekutiny a páku na vloženie zomletej odrody kvalitnej kávy ako profesionálne kávovary. Na esprese tak dokáže vyčarovať zlatistú krémovú penu, ktorá mu dodáva bohatú chuť a podmanivú arómu. Vďaka napeňovacej dýze si hravo poradí aj s prípravou gurmánskeho kapučína. Šálky na kávu vám, samozrejme, predhreje. Vďaka svetelnej signalizácii prípravy a prevádzky budete presne vedieť, koľko krokov vás delí od prvého lahodného dúška. Kúpite ho len za 99 €.

Pre ženu, mamu, sestru aj kamarátku – šik domáca pedikúra a manikúra
Elektrická manikúrová a pedikérska súprava 5 v 1 Orava Lyra sa o nechty na rukách aj na nohách a úpravu pokožky na pätách a chodidlách postará ako tá najvychýrenejšia pedikérka. Funguje na dve 1,5 V batérie a v príslušenstve má až 5 rôznych násad s rôznymi povrchmi v tej najvyššej kvalite a s dlhou životnosťou. Podľa potrebnej intenzity ošetrenia a starostlivosti si nastavíte nižší alebo vyšší stupeň otáčok a obrusovanie, opilovanie a formovanie môže začať. Plstená násada sa výborne hodí na leštenie nechtov, brúsny valček z bieleho korundu je určený na tvarovanie a skracovanie akrylových aj prirodzených nechtov. Odstrániť kutikulu na bokoch a navrchu nechtov jednoducho zvládnete diamantovou brúskou s karbidom kremíka a niklová brúska vám poslúži na presné opilovanie nechtov pri detailnej starostlivosti. Na zrohovatenú kožu na pätách a chodidlách použite brúsku na brúsny papier. Orava Lyra je vkusne a prakticky zabalená v úložnom puzdre, ktoré sa ľahko zmestí aj do batožiny. Kúpite ju za 14,90 €.Pre krásny a zdravý úsmev

Šikovným darčekom, ktorý vaši blízki ocenia každý deň v roku, je sonická elektrická zubná kefka Orava Stomafresh. Pri umývaní nerotuje, ale vibruje – a to rýchlosťou až 31 000 sterov/min. Vďaka tomu odstraňuje až 7-krát viac povlaku ako manuálna zubná kefka. Aj pri takejto čistiacej sile však ostáva šetrná k ďasnám, starostlivo ich vymasíruje a prekrví, čím podporí ich zdravie. V repertoári pre dokonalý chrup má až 5 režimov čistenia (čistenie, jemné čistenie, masírovanie, leštenie a bielenie) a praktický časovač vypnutia. Praktické cestovné puzdro umožňuje mať túto svižnú pomocníčku pre krásny biely úsmev so sebou aj na cestách – aj s dvomi čistiacimi hlavicami a podstavcom na nabíjanie. Môže byť vaša za 39,90 €.

Praktických elektrických pomocníkov pre krásny vzhľad, pohodlnejší život v domácnosti, na zábavu aj do kuchyne nájdete na www.orava.eu