Alebo fyzicky pracujete a máte zatvrdnuté svaly, natiahnuté, zapálené a presilené šľachy, sprevádzané bolesťou poprípade trpíte častými migrénami? Častokrát býva pridružená aj bolesť kĺbov a chrbtice či artritída.

Moderná forma liečby bolesti

Pri liečbe bolesti je čoraz väčšia snaha hľadať nové spôsoby a formy, ktoré nie sú zaťažujúce pre ľudský organizmus, a zároveň dokážu zabezpečiť požadovaný účinok. Presne taký prostriedok sa objavil na trhu vo forme NANO fólie POLIMEDEL s trvalým záporným poľom, ktoré má  na organizmus širokú škálu pozitívnych vplyvov a zároveň je bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Výhodou aplikácie je aj mnohonásobné použitie pri šetrnom používaní, ktorá je minimálne 2-3 mesiace oproti niekoľko hodinovým použitiam obdobných produktov, ktorých prínos pre úľavu od bolesti je však minimálny a cenovo neporovnateľný.

Bezpečná aplikácia bez vedľajších účinkov

Fólia POLIMEDEL sa aplikuje v priloženom bavlnenom púzdre priamo na oblasť bolesti. Vo fólii POLIMEDEL je obsiahnutý trvalý záporný náboj, ktorý je jeden  z najúčinnejších prostriedkov fyzikálnej terapie, znižujúci nie len bolesť a zápalové procesy, ale vhodný je aj pre úpravu zloženia krvi a podporu imunitného systému. Ide o viacnásobne použiteľný fóliový elektrostatický aplikátor, ktorý má širokospektrálny pozitívny účinok. Pôsobí na urýchlenie hojenia, zníženie krvného tlaku, má silný protizápalový, protiopuchový a antiseptický účinok, tlmí bolesť a zlepšuje prekrvenie tkanív. Širokospektrálny účinok je vďaka negatívnemu poľu, ktoré v tele aktivuje makrofágy, lokálnu bunkovú imunitu a pôsobí na zmeny elektrického potenciálu v tele. Fóliu POLIMEDEL je možné kombinovať aj s inými účinnými prostriedkami dostupnými na trhu s obsahom liečiva, nakoľko fólia POLIMEDEL zlepšuje ich účinok a vstrebateľnosť ( napr. produkty s obsahom účinnej látky diclofenak)

Skúsenosti z praxe

Fólia POLIMEDEL bola klinicky testovaná na Klinike gerontológie a geriatrie LF UPJŠ a LVN a.s. v Košiciach a na Poliklinike Ministerstva Obrany SR v Trenčíne na fyziatricko-rehabilitačnom oddelení pod dohľadom skúsených lekárov ako MUDr. Miroslav Malay PhD., vedúci lekár FRO Polikliniky MO v Trenčíne alebo prof.,MUDr. Štefana Kovala, PhD., internista  na Klinike gerontológie a geriatrie LF UPJŠ a LVN a.s. v Košiciach .V praxi sa osvedčila pri čo najskoršom použití pri prejavujúcich sa problémoch či poúrazových stavoch, urýchlení hojenia pri zlomeninách ako aj pri chronických zápaloch a účinok bol porovnateľný s liekmi obsahujúcimi analgetiká. V praxi veľmi často používaná aktívnymi športovcami ako Karlos Terminátor Vémola, Vladimír drákula Moravčík, Roman Volák a mnoho ďalších, ktorým urýchľuje regeneráciu a liečbu pri zraneniach a ťažkých  tréningových procesoch.

Používanie

Fólia POLIMEDEL sa prikladá na bolestivé miesto v priloženom bavlnenom púzdre a doba používania by mala trvať od 30 do 120 minút ideálne 3 krát denne po dobu 10 dní, alebo do odstránenia bolestí. Následne je vhodná prestávka minimálne 3 dni.

Veľkou výhodou fólie POLIMEDEL je cenová dostupnosť, mnohonásobné použitie viacerými členmi v domácnosti, veľkým znížením výdavkov na lieky celej domácnosti a v neposlednom rade  Vaše telo bez bolestí. Viac informácií nájdete na stránke www.polimedel.sk