Ostatný krát sme vám z bratislavskej Incheby priniesli motocyklový materiál v roku 2019, potom nastalo pandemické okno, ktoré sa opäť otvorilo v dňoch 10. – 13.3.2022. Či už sa sem chystáte prísť je na vás, zatiaľ vám ponúkame malú ochutnávku.

Pri vstupe do haly som mal dojem, že som tu o deň skôr. Pripravte sa na okresanú verziu predošlých veľtrhov. Menej motoriek, menej lodí aj dlhonohých krások. Ale v dobe, keď väčšina firiem počíta asi každé euro, je to pochopiteľné. Ledva sa zaplnilo horné poschodie.

VIDEO: Prvé hodiny medzinárodnej výstavy

Motorky
Menej značiek aj vystavovaných strojov trochu zaskočilo. Niektoré bežné motorky či štvorkolky boli zbytočne ohradené, ale chápem asi priestorové dôvody a snahu ukázať čo najviac modelov. Nesklamala ponuka Customs Of Slovakia, kde chlapi opäť doviezli originálne kúsky.

 

Lode
Kde všetky kotvili to netuším, pravdou však je, že názov Boat show je tento rok trochu nadnesený. Boat tam bol veľký jeden, teda dva. A o šou nemôže byť ani reči. To už väčšiu zábavu urobili na konci haly elektrobicykle a paddleboardy. Potešila ale premiérová prítomnosť hydroplánu. Tých pár vodných skútrov a člnov sa v hale takmer stratilo.

Hostesky
V prvých hodinách otváracieho dňa ich tam bolo viditeľných dokopy asi osem. Ale zo starších skúseností viem, že počas víkendu ich tam vždy pár pribudne. Tie najmilšie vám musíme ukázať už teraz.

Záchrana sa našťastie konala
Prišla ale v podobe klasických štvorkolesových amerických kár. Nad karosériami aké majú len Chevelle, Ford Mustang Mach 1 Baba Jaga, Plymouth, Dodge Charger SE… sa s obdivom pozastavovali všetci, vrátene čiperných dôchodkýň. Jedna z nich sa nechala počuť „Ja mať väčší dôchodok, tak tento krásavec mi hovorí pani“.

Osviežujúco pôsobil aj terénny elektrický Swincar E-Spider s nezávislými kolesami. Viac by zaujal vonku pri prekážkovej jazde na dráhe ako staticky predstavený.

Vystavovatelia priniesli aj motorkárske doplnky, oblečenie, obuv, prilby či náhradné súčiastky.

Foto a video: ms

Mohlo by vás zaujať:

Arc Vector: Elektrická strela pridáva na plyne
Svet motocyklov nás opäť ohúri
Jediná krásna princezná, ktorá vás neodmietne: Princess x95