Dajte stopku pokrčeným veciam
Mini žehlička Collar Perfect je nevyhnutným cestovným doplnkom každého moderného a úspešného muža nielen na služobných cestách, ale aj na dovolenke. Zabudnite na zdĺhavé hodiny strávené pri žehliacej doske, s Collar Perfect bude žehlenie rýchle a dosiahnete s ním skvelé výsledky. Žehliť budete môcť dokonca aj v kúpeľni. Vďaka mnohým nastaveniam teploty môžete žehliť aj rôzne druhy oblečenia, ako sú hodváb, rifľovinu, vlnu, ľan a iné. Collar Perfect je navyše malý, kompaktný a ľahký, čo z neho robí skvelého pomocníka pri samotnom balení a cestovaní. (foto: gadgenda.com)

Digitálny fotoaparát v retro dizajne
Nenechajte sa oklamať retro dizajnom najnovšieho modelu bezzrkadlovkového digitálneho fotoaparátu Fujifilm X-Pro3, podľa ktorého by ste si mysleli, že fotíte na film. Obrázky, ktoré dokáže vytvoriť, sú také nádherné, že si fotografiu zamilujete znova. Fujifilm X-Pro3 je vybavený všestranným 26,1 MP APS-C snímačom X-Trans BSI CMOS 4 s rozšíreným systémom automatického zaostrovania a aktualizovaným procesorom X-Processor 4, ktorý poskytuje rýchlejší a citlivejší výkon fotoaparátu. Všetky funkcie fotoaparátu X-Pro3 sú navrhnuté tak, aby udržali fotografa sústredeného na objekt. Revolučný hybridný OVF/EVF a skrytá dotyková obrazovka LCD X-Pro3 podporuje tradičnejší štýl snímania pomocou hľadáčika, zatiaľ čo najmodernejší obrazový snímač, vysokokvalitné 4K video a bezkonkurenčné režimy reprodukcie farieb a filmovej simulácie zaručujú veľkolepé výsledky. (foto: adorama.com)

Štýlovo a bez dymu
Bezdymové zariadenia ponúkajú jedinečné riešenie, ako si poradiť pri výbere darčeka pre dospelého fajčiara. Novinka lil SOLID 2.0 bez zápachu a popola nielen pre pánov, ale i dámy, a teda pre tých, ktorí túžia dať stopku klasickým cigaretám. Cenovo dostupná alternatíva nespaľuje tabak a nespôsobuje pasívne fajčenie. Pri používaní vzniká aerosól, ktorý sa vo vzduchu rýchlo vyparí a ktorý obsahuje v priemere o 95 percent menej škodlivín ako cigaretový dym. Nedrží sa na pokožke, vo vlasoch, nie je ho cítiť ani na končekoch prstov alebo na oblečení a predmetoch. Navyše aerosól z nahrievaného tabaku zanecháva na zuboch výrazne menej škvŕn. Bezdymová alternatíva prichádza v dvoch farebných prevedeniach COSMIC BLUE a STONE GREY. Zariadenie je zároveň kompatibilné s IQOS 3 DUO. lil SOLID 2.0 obsahuje nikotín, a tak nie je úplne bez rizika. (foto: Ján Silva)

Rízling rýnsky terroir selection 2020
Ani tisíc slov nedokáže opísať chuť vína Rízling rýnsky z prémiovej Terroir Selection 2020 od slovenského butikového vinárstva Világi Winery, no napriek tomu to skúsime. Zavrite oči a predstavte si moment, keď si vychutnávate absolútnu pohodu a na jazyku sa vám miešajú chute hrozna, broskyne, citrónu, exotického ovocia či ľahkej dymovej arómy. Tieto esencie, ktoré nabudia všetky vaše zmysly, sú uložené v drevených sudov, ktoré boli vyrobené v Karpatskej kotline, aby sme ešte viac zdôraznili toto bohaté a komplexné spojenie chutí a regiónu. Dnes si tento gastronomický zážitok môžete vychutnať aj vy vďaka fľaške vychladeného Rízlingu rýnskeho, ktorý je možné objednať na —vilagiwinery.sk. Nazdravie!

Mohlo by vás zaujať:

Vychytávky bez rozdielu veku
Vychytávky pre dizajnových a technologických fanúšikov
Vychytávky aj pre fanúšikov atypických riešení