Inak by sa nestalo, že po sadnutí na misu a následnom močení ho schovaná kobra uhryzne do penisu. Bolestivý prípad o ktorom informoval aj web rtlnieuws.nl sa stal v Juhoafrickej republike.

Nešťastníkovi začali rýchlo opúchať pohlavné orgány, zmenili farbu do tmavofialova a okolo miesta ho začalo silno bolieť. Až tri hodiny čakal na prevoz vrtuľníkom do nemocnice, kde mu podali protijed a začali zachraňovať čo sa dá. Okrem prežitej fyzickej bolesti sa teraz bude musieť psychicky vyrovnať so stratou časti odumretého tkaniva penisu. Ten je teraz menší a znetvorený. Miestni jeho nepozornosť označili ako vyslovene školácku chybu. Urológovia upozorňujú, aby ľudia v krajinách s vysokým výskytom jedovatých hadov pred použitím toalety vždy najskôr spláchli, a vyplašili tak striehnuce plazy. Po deviatich dňoch  v nemocnici sa muž dostal domov, kde mu lekári ranu opäť čistili a odobrali ďalšie tkanivo z  penisu.

Prípad sa stal pred rokom, za túto dobu sa mu rany dobre zahojili,  do normálu sa vrátila aj citlivosť a funkcia penisu. Na drsnú skúsenosť ale už niky nezabudne.

Mohlo by vás zaujať:

Adrenalínový job: Lovci plazivých zabijakov
Kapské mesto: Čo sa oplatí vidieť v jeho okolí?
Najčastejšie bolesti, ktoré môžeme počas života zažiť