Inak tomu nie je ani v prípade novej limitovanej dvoj edície s názvami …

Aston Martin Vantage 007 Edition:
Auto bude dodané v autentickej farbe Cumberland Grey, zatiaľ čo interiér bude prezentovaný v čiernej obsidiánovej koži a tmavomodrým nápisom 007 na stredovej konzole. Do oka vám hneď padne chrómovaná mriežka aj prerušovaná žltá linka na podbehoch, ktorá pripomína vzor rakiet filmového špeciálu. Po pohybu ho dostane štvorlitrový 8V motor AMG s výkonom 375 kW a krútiacim momentom 685 Nm. V tejto verzii sa počet zastaví na hodnote 100 kusov.

Foto: netcarshow.com

Aston Martin DBS Superleggera 007 Edition:
Auto pokrýva sivý lak Ceramic Grey a karbónová štruktúru strechy, spätných zrkadiel, difúzora a zadného spojlera. Obuté má 21-palcové matné disky. Srdcom je 12V 5,2 litrový motor s výkon 533 kW (715 hp) na zadné kolesá a 900 Nm krútiaceho momentu. Táto limitka bude obsahovať iba 25 hriešne krásnych strojov.

Foto: netcarshow.com

Viceprezident a hlavný kreatívny riaditeľ spoločnosti Aston Martin, Marek Reichman, uviedol: „Vytvorenie edície 007 je vždy vzrušujúcou výzvou, pretože pracujeme na vývoji a úprave automobilu, ktorý stelesňuje legendu Jamesa Bonda. 007 inšpirovaný dizajnom našich športových automobilov, čo našim zákazníkom dáva možnosť vlastniť jedinečný kúsok histórie filmu aj automobilu“. Aston Martin DBS Superleggera 007 má cenovku od 279 025 GBP a edícia Aston Martin Vantage 007 od 161 000 GBP. Prvé dodávky určite šťastným majiteľov sa začnú v prvom štvrťroku 2021.

Na záver len dodávame doplňujúcu info, že najnovšia bondovka s Danielom Carigom „No Time To Die“ (Nie je čas zomrieť) má (predbežne) naplánovanú slovenskú premiéru na 19.11. 2020.


Mohlo by vás zaujať:

Legenda je spať: Limitka Jamesa Bonda – DB5 Goldfinger
Elektromobilový ošiaľ: Je možné, že mu podľahne aj James Bond
Top Gear špeciál: Ako sa menili Bondove autá posledných 50 rokov?