Počuli ste už o bradavkovom orgazme? Uspokojiť partnerku tak, že sa budete hrať iba s jej prsiami, je síce malá alchýmia, ale podariť sa vám to môže. Pýtate sa, ako je to možné?

„Pri stimulácii bradaviek sa uvoľňuje hormón oxytocín, ktorý spôsobuje kontrakcie maternice a vagíny. Väčší prietok krvi do pohlavných orgánov vyvoláva orgazmus,“ vysvetľuje pôrodníčka a autorka knihy Ženské telá, ženské zmýšľanie Christiane Northrupová.

Portál Men’s Health si chcel múdrosti overiť na širšej vzorke respondentiek a požiadal 900 žien o praktické rady (nielen) do postele.

Trúfli by ste si zlepšiť svoje zručnosti? Overiť si, čo platí na tú vašu, si môžete v praxi. A najlepšie už dnes.

34% žien túži po väčšej orálnej aktivite. Nemáme na mysli klasiku od páse dole, svoju pozornosť tentoraz venujte bradavkám. Bozkávanie, sanie, hryzenie, lízanie, všetko je dovolené. Pochopiteľne, s citom.

24% žien však nemá rado, ak sa sústreďujete LEN na bradavky a zvyšok pŕs zanedbávate. Pohrajte sa s nimi, uvidíte, ako sa pri tom bude sama baviť.

Ak si myslíte, že hruď stačí odbaviť počas predohry, omyl! Až 22% žien, naopak víta, keď prsiam venujete patričnú pozornosť priamo počas styku. Nezabúdajte na ne.

Extrémne nežný treba byť k vázičke z ružového porcelánu, ktorú zdedila po babke, ale pokiaľ ide o jej prsia, 17% percent žien túži po tom, aby ste na ne boli trochu drsnejší. Takže žiadne letmé dotyky a malátne hladkanie, zahrajte sa na doktora a pekne jej ich vyšetrite!