Predstavte si, že sa do päťdesiatky budete trápiť so starým misionárom. A potom si raz ráno všimnete, že prameň vysychá a večer v krčme sa dozviete, že pri polohe hada váš kamarát pravidelne „končí“ trikrát po sebe, pri lietajúcej kačici si užíva trenia na rok dopredu a pri bzučiacej včele prežíva povestný jeden z desiatich orgazmov…  a že nakoniec koláč slastí je oveľa väčší, než sa vám kedy snívalo a vy ste si z neho dobrovoľne zbierali iba omrvinky! Ak ste práve onemeli hrôzou nad premárnenými a zbabranými orgazmami, skúste sa trochou suchej teórie prepracovať k šťavnatej praxi.

Viete, čo je to orgazmus?

Je to tých pár vytúžených sekúnd, keď vám v tele vznikajú rovnaké elektrické vlny ako pri spánku, frekvencia dýchania a pulz srdca sa zvýšia, koža vám zvlhne, v prstoch pocítite mravčenie, bradavky vám stvrdnú a svaly análu a vagíny sa stiahnu. Tak to je to, o čom snívate od Božieho rána do neskorého večera! Ale nech sa za orgazmom skrýva akákoľvek chémia, nech je hraný či ozajstný, život bez neho by nemal tie správne grády!

Netešte sa príliš:

Z bežných štatistík vyplýva, že z desiatich pokusov iba dva prežijete s fanfárami a s neuveriteľným orgazmom. Nasledujúcich šesť súloží sa vám časom stratí v sivom priemere a tie ostatné dve si môžete pokojne odpustiť. Problém je iba v tom, že vopred netušíte, do ktorej kategórie sa práve púšťate. 
Vysoká škola sexu: Orgazmus si môžete predĺžiť odďaľovaním ejakulácie.  Nečakajte príliš veľa, aj ten najsilnejší orgazmus trvá len niekoľko sekúnd. Viete, že existuje aj mužský bod G? Je to vlastne prostata, ktorú vám partnerka nahmatá prstom v análnom otvore. Všetky polohy, pri ktorých vidíte telo partnerky, sú veľmi erotické. Netrápte sa veľkosťou. Najobľúbenejšie sú medzi trinástimi a pätnástimi centimetrami.  Ak ste príliš obdarený, prenechajte iniciatívu žene, ona si ureguluje vniknutie a tlak. Používajte veľa lubrikantov. Ak nemáte ejakuláciu, neovplyvní to váš pôžitok, iba množstvo spermií je iné. Riskujete však problémy s erekciou. Chcete intenzívnejší zážitok? Sústreďte sa na pravidelné dýchanie. Čím ste sexuálne aktívnejší, tým častejšie dosiahnete orgazmus. Abstinencia nie je cesta k zvýšeniu pôžitku, ale k rutine a nude. Páči sa vám orálny sex? Je to v poriadku, štatisticky patríte k väčšine mužov. Prezervatív spomaľuje orgazmus, úplne riskantné sú tesné veľkosti. Ak chcete prežiť vášnivú noc, nezačínajte ju alkoholom, ktorý tlmí vzrušenie. Pred sexom nejedzte ťažké jedlá, odkrvia vám nielen mozog. Najlepší sex prežijete okolo štyridsiatky… Orgazmus môžete dosiahnuť aj bez stimulácie genitálií, iba riadením z mozgu! Príliš veľa nehy zabíja erotiku! Po sladkých rečičkách si budete blízki skôr duševne.  Ak si chcete užívať, zabudnite na hanblivosť, zábrany i cudnosť!  Nové polohy podnecujú túžbu, vyberte si jednu originálnu.

Otočená včela bzučiaca nad mužom:

Milovanie zozadu si môžete užiť i v prípade, že si ľahnete na chrbát s nohami natiahnutými dopredu, ľahko roztiahnutými. Partnerka si sadne na vás obročmo, chrbtom k vám, pričom pohybuje panvou hore, dolu i do strán…

Kobra:

Milenka si na vás sadne obkročmo, čelom k vám, s kolenami na posteli a potom sa pomaly natiahne tak ďaleko dozadu, ako dokáže… mala by sa dotknúť až vašich členkov.