Mesiac lásky je máj. Aspoň sa to tak hovorí. Aký je však mesiac sexu? Pre tých šťastnejších každý, pre niekoho zasa ten, keď sa zákonitá po mnohých neúspešných pokusov otrávene premôže a konečne „dá“.  Je jedno, či je máj, alebo september, ak máte šikovné ruky, jazyk a viete, ako ich a ostatné telesné súčiastky využiť, môžu nám pri tom pokojne padať aj krúpy na hlavu. No zimný sex je predsa len úplne iný ako letný. Zahrievací, domácky, ideálny po pár pohárikoch horúcej medoviny či vareného vína. Leto je však o niečom úplne inom. A jún je najlepší.  Nabitý vzrušením, odhalenými vnadami, ešte väčšou chuťou na sex a ochutnávaním zakázaného ovocia.

Je ti teplo, dievčatko?

Júnové teplo má viacero praktických výhod. Prvou a už takou samozrejmou je prehliadka sporo odetých kriviek, ktoré sa okolo vás nosia, natriasajú, pohojdávajú. Môžete sa kochať a zároveň aj hodnotiť, prípadne vyberať si a nekupovať tak mačku vo vreci. Alebo sa len príjemne naladiť, vzrušiť a skočiť na tú svoju. Doma? Aj. Klasicky v posteli za výdatného doprovodu ventilátora, na práčke či na kuchynskej linke. Všade, kde to môžete robiť aj v treskúcej zime. Sex vonku je však úplne iné kafé. Pamätáte sa, ako ste na strednej  konečne mali s kým, ale nemali ste kde? Milovali ste sa narýchlo na kúpalisku za stromom, na diskotéke v opustenej šatni… Teraz síce máte kde, ale heslo všade dobre, doma najlepšie, sa skrátka na letný elektrizujúci sex nevzťahuje. Napriek tomu, že je sex vonku vzrušujúci aj vďaka tej pikantnej neistote, či vás niekto neuvidí (a prípadne sa nebude chcieť pridať), nemusíte si to rozdávať pred hlavným vchodom priamo pod oknom suseda. Pravdepodobne sa vám ani nepodarí naraziť na sexi okoloidúcu, ktorá pri pohľade na vás dostane neodolateľnú chuť zapojiť sa a obšťastniť vás. Skôr narazíte na vzrušeného dedka, ktorý sa práve vracia z krčmy. A to nie je najpríjemnejší zážitok, môžete mi veriť. Preto to rozbaľte radšej tam, kde viete, že veľa ľudí a tiež policajtov nechodí. Samozrejme, príroda je ideálna. Až na ten hmyz a pichľavú trávu pod zadkom. Máte však ideálnu príležitosť bez presviedčania dosiahnuť, aby si drahá neľahla horeznak, ale vyskočila na vás. Lezúce chrobáky a inú háveď si tak užijete vy, no pravdepodobne si to ani nevšimnete… Ak už máte viac ako dvadsať, zažiť sex vo vode je povinnosť. Zabudnite na more, ktoré vás zvonku aj znútra dokonale  presolí a vysuší a žiadna rybka vám lubrikant určite nepodá… Nie práve najčistejšie slovenské jazerá tiež nepatria medzi to pravé orechové. Ale pomilovať sa v ja-ccuzi je zážitok, ktorý patrí do kategórie – ‘must have‘ aspoň raz v živote. Bublinky a spodné prúdy, ktoré žena určite ocení, a okrem toho, vo vode je všetko iné a vy budete musieť prirážať viac a viac… A romantika na pláži? Jasné, klasika, ktorá nesklame. Nemusíte jazdiť k moru, aj tie naše kúpaliskové stačia. A aj keď to tak na prvý pohľad nevyzerá,  všade sa nájde miestečko, kde sa dá príjemne schovať.  Samozrejme, ak sa  schovávať chcete… Kamienky či piesok? Je to na vás. Kamene síce vedia pekne tlačiť aj na citlivých miestach, no piesok sa veľmi rád a rýchlo dostane všade, úplne všade a hlboko. A kto má potom rád plné ústa piesku…?

Už je jún?

Ideme naostro! Jún vonia sexom a vzrušením. Teraz je  ideálny čas uvoľniť sa a chodiť „naos-tro“. Vy môžete a nemusíte, no u žien by to mala byť povinná „nevýbava“. Verte mi, že pod sukňou sú v lete nohavičky maximálne zbytočné. Presvedčte ju, aby to vyskúšala. Zapáči sa  jej to veľmi rýchlo a ak nepatrí medzi nudné puritánky, čoskoro dostane chuť vyskúšať si, aký je to pocit byť vonku, vyhrnúť len sukňu a …