Myslíte si, že ste úplne normálny? Nikdy ste nemali potrebu navštíviť psychiatra a nikdy ste nerobili úchylné veci na sexuálne ukojenie? A navyše ste presvedčený, že úchylní sú všetci okrem vás? Možno, a možno ani neviete, koľkokrát ste boli iba krok od poriadnej sexuálnej deviácie. Nie je totiž úchylka ako úchylka. S niektorými sa pokojne pochváľte, lebo ide iba o erotické hry, s inými radšej zájdite na vyšetrenie. Podľa štatistík väčšinou úchyliek trpia muži, ženy si zrejme dávajú väčší pozor alebo sú rafinovanejšie.

Ruku na srdce:

Hranica medzi chorobným ukájaním a šantením býva tenká. Veď sa iba na chvíľu zamyslite: Nikdy ste sa neobšmietali okolo spolužiačky, len aby ste sa jej dotkli, nikdy ste po nociach nevyzváňali tajnej láske, nikdy sa vám nesnívalo o tínedžerskej susede a nikdy ste netúžili robiť s partnerkou nechutné prasacinky?

Zachovajte pokoj:

Ste v bezpečí, ak nepotrebujete čoraz komplikovanejšie finty, až také, že sa ich vaša partnerka desí. Ak vám niečo netradičné slúži len ako predohra a potom dosiahnete orgazmus klasickým spojením so ženou, ste v norme. Sex je pre dvoch, úchylka pre jedného. Ale či ste, alebo nie ste úchylný, si v konečnom dôsledku rozhodnite so svojím svedomím sám.

Starý výťah:

Sexuálne vzrušenie vám môže vyvolať i nedostatok kyslíka, ale najmä cielené škrtenie. Vďaka nedostatku vzduchu sa vám pri asfyxiofílii odkrví mozog, a tak si užívate silnejší orgazmus. Je to možno vzrušujúce, no pri troche nešikovnosti i nebezpečné…

Úchylná masturbácia:

Urobte si vlastnú štatistiku. Koľkokrát za posledný mesiac ste mali pohlavný styk so ženou a koľkokrát ste si užívali sólo? Ak chcete zostať v norme, v kolónke s partnerkou by ste mali mať vyššie číslo…

Nadávky:

Koľkokrát za deň použijete vulgarizmus? Skatofil sa nadávkami zvyčajne do telefónu zároveň ukája. Najnovšie si môžete spríjemniť sedenie i za počítačom. Predstava, že niekto číta vaše arogantné výplody na nejakom diskusnom portáli, vám možno odľahčí nahromadené hormóny samospúšťou i bez onanovania…

Vzrušujúca špina:

Zdá sa vám, že váš kolega si práve nepotrpí na čistotu? Nezazlievajte mu to. Možno je myzofil a špina ho vzrušuje. Nielen obrazne…

Vonia alebo smrdí:

Vzrušuje vás vôňa intímnych partií partnerky? To je v poriadku. Ak však začnete privoniavať ku všetkému, čoho sa dotklo ženské prirodzenie, k stoličke v práci či k sedadlu v kine, ste na tom horšie. Patríte k odoristom, ktorí sa týmito arómami ukájajú.

Erotické linky:

Volávate na horúce linky, aby ste si spestrili manželskú nudu? Dajte si pozor, aby ste neprevolali celú výplatu, no ešte horšie by bolo, ak by vám tieto telefonáty nahradili reálnu ženu. Vtedy ste na najlepšej ceste zaradiť sa k úchylným skatofilom.

Aj v kostole:

Nielen viera privádza ovečky do svätostánku. Pre homilofilov je cirkevný obrad ideálna pomôcka na spontánny orgazmus. NIektorým stačí len predstava sexu v kostole…

Takmer klasika:

Existujú viac či menej známe úchylky. Nad niektorými sa už možno ani špeciálne nezamýšľame. Známa je náklonnosť k deťom, zvieratám, z hororových filmov možno poznáte vzrušovanie sa mŕtvolami či starými ženami a defloračná mánia, keď muž potrebuje zbaviť panenstva čo najväčší počet žien, sa vám možno ani nebude zdať priveľmi úchylná!

Kuriózne:

Ak si sadnete do mraveniska a neukojí vás to, nie ste formikofil, ktorý si drobnými živočíchmi obkladá pohlavné orgány. Ak si strážite manželku ako oko v hlave, pre kandaulistov je to len smiešny a nezmyselný rozmar. Ich najviac rajcuje pozeranie sa na partnerku, ako si to rozdáva s inými…

Nechutné:

Nozofilov sexuálne priťahujú smrteľne chorí ľudia, koprofilov vzrušujú výkaly, vyznávači pissingu musia piť moč iných alebo sa v ňom máčať. Ak sa vám niečo podobné pozdáva, tak si to možno raz skúste!
 

Nebezpečné:

Symforofilovia sa ukoja pozeraním na automobilovú nehodu, autopederasti riskujú, že si pri pokusoch o zasúvanie penisu do vlastného zadku tento dôležitý úd zlomia, chudákovi chremastistofilovi stačí, aby ste ho okradli, belonefilov vzrušuje pichanie špendlíkmi a pírsingy a pyropubista je svojou potrebou zahasiť vlastným ejakulátom horiacie ochlpenie pre ženy absolútna pohroma… A to ešte možno nie ste sadista alebo dokonca masochista!

Zábavné:

Ak by ste náhodou mali strach z hirsutofilov, začnite si rýchlo holiť podpazušie. Tým ich odradíte, lebo ich vzrušuje práve poriadna húština… Ak nepotrebujete k orgazmu nič viac len roztrhať dámske pančuchy, ste laniatofil, horšie je na tom retifista, ktorý si musí uloviť dámske topánky aj s čerstvou arómou a ak uvidíte niekoho váľať sa v žihľave, nepodliehajte panike, pozeráte sa iba na urtikáciu v praxi!