Ráno prežúvate drahú šunku ako suchú slamu, lebo vám myš-lienky behajú okolo provokatívnej zadnice novej kolegyne, na stole už máte tretiu výpoveď v tomto roku a dnes musíte šéfa uhovoriť, že práca vás baví, len občas si z nej musíte odskočiť na malú rýchlovku! Bola by to katastrofa, keby vás nepochopil! Veď kde by ste zobrali peniaze na všetky tie hotelové izby, tajné výlety a šťavnaté profesionálky? To by bol váš koniec!

Pikantný koníček:

Na sex myslíte pri polievke i pri večerných správach, v noci sa budíte na nutkanie poriadne si zasexovať… Presne ako tínedžer nabitý spermiami s apetítom nadržaného panica. Sníva sa vám, ako ste prevrátili dve krásky z baru a vzápätí vás postaví do pozoru mladá suseda vo výťahu… Nestíhate kariéru, zanedbávate rodinu, nemáte čas na kamarátov… Ale máte svoje pikantné hobby! Je vám jedno, že vás pred týždňom v chúlostivej situácii prichytila vaša tretia manželka, a keďže má v zásuvke už celý zoznam vašich obscénnych príbehov, podala žiadosť o rozvod. Nič nové pre vás. Aj tak už máte plán, ako večer zdoláte tú okatú pokladníčku zo supermarketu… Ale najskôr všetko pekne po poriadku.

Lovec alebo závislý:

Sex je výborná vec! Dobre vymyslená, veľmi príjemná, povzbudivá, adrenalínová… prináša potešenie, zábavu, uvoľnenie… a aj všetko ostatné, čo vám pri ňom práve napadá. Napriek výsostnému postaveniu, aj sex má pravidlá a ak ich nedodržiavate, máte problém. Dokedy ste však ešte v norme? Myslíte na sex vždy a všade, i keď sa hráte so synom, nestačí vás uspokojiť manželka, a dokonca ani dve milenky, stále si hľadáte ďalšie objekty a potrebujete ich niekoľko zároveň? Keďže prísun mileniek býva obmedzený, ukájate sa s prostitútkami a pri finančných suchotách masturbujete doma sám pri videu? Ak ste odpovedali aspoň na polovicu otázok áno, symptómy vašej závislosti sú jasné. Takže ako? Ste iba klasický muž lovec alebo ste od sexu chorobne závislý?

Sexuálny maratón:

Viete si presne predstaviť, čo by ste robili s tou dlhonohou Zuzou z bufetu i s tou susedovou ryšavou kamarátkou, a nedali by ste sa ponúkať ani pri prsnatej krčmárke. Ruku na srdce, urobili by ste si pekný zoznam… Lenže tušíte vôbec, ako dlho by ste takýto maratón vydržali? Sexovali by ste po raňajkách s manželkou, namiesto desiatej by ste si dali päťminútovku s vrátničkou, potom by ste „obedovali“ s kolegyňou v sklade, podvečer by ste si dali chutné číslo s barmankou a po večernom filme by ste ešte priviedli k orgazmu obľúbenú milenku. Na chvíľu by ste si zdriemli, ale naozaj iba na chvíľu, lebo by vás zobudilo naliehavé nutkanie na konci penisu. Ale čo s ním o štvrtej ráno? A tak si pustíte erotický kanál a urobíte si to s chuťou sám. Alebo zavoláte na horúcu linku, hoci viete, že už teraz vám ide polovica výplaty iba na erotické telefónne účty… Ešte stále sa vám predstava nonstop sexovania zdá neodolateľná?

 

Viac sa dočítate v júnovom čísle mesačníka Brejk.