Ešte cítite šteklenie jej blod hrivy na krku, no tie neodbytné zvuky všetko likvidujú. Výťah buchoce ako každé ráno a vy už viete, že o pár sekúnd sa ohlási aj naprogramovaný otravný budík. Obyčajné ráno. Manželka hrmoce šálkami, nažeravený hriankovač vypľúva viac než dobre pripečené hrianky… Sen sa rozplýva. Uvoľnené svaly tvrdnú realitou a stuhnuté údy mäknú… Škoda. Potrebovali ste ešte aspoň chvíľu.

Nevera je potvora:

V polosne sa došuchcete do kuchyne, zažundrete pozdrav a kývnete deťom. Nechce sa vám zabudnúť na nočnú krásavicu, ktorá sa až podozrivo podobá na novú recepčnú vo firme. Žeby vaše túžby prechádzali zo sedemročného programu „manželský štandard“ na nebezpečné dobrodružstvo s dráždivo vnadnou kolegyňou? Ach tá potvora nevera! Ako dlho a trpezlivo striehla na vašu slabú chvíľu! Až doteraz ste boli vzorný manžel a sporiadaný otec rodiny.

Sen nie je hriech:

Hoci už teraz dobre viete, že až taká úplná pravda to nie je. Stačia dobre rozohrané dve- -tri erotické konverzácie na recepcii a manželská tragédia je na svete. Ako predísť nevere, ako zachrániť teplo rodiny a nepokaziť deťom budúcnosť je zvyčajne prisúdené manželke. Ale tuší ona vôbec, o čom sa vám sníva?

O čom sníva vaša žena:

Možno tomu neuveríte, ale aj ona môže snívať. Rovnako ako vy, ibaže jej sen nie je blond a dlhonohý, ale skôr svalnatejší, s hravými tehličkami na bruchu, s vlasmi ako z katalógu a čerstvo vybieleným úsmevom… Alebo žeby bol iba taký útly s nadpriemernou inteligenciou, ktorú skromne skrýva pod hrubými okuliarmi? Ale to je vlastne jedno. To vám aj tak nikdy neprezradí. Ani vy jej predsa nevešiate na nos, ako vyzerá tá vaša fešanda zo snov, že má štvorky, ktoré nevisia, zadok ako mašina a nohy ako basketbalistka…

Ako ju dostať späť:

Vydržali ste s ňou sedem rokov, štyri mesiace a päťnásť dní. Úctyhodné číslo, hoci neraz sa vám zazdalo, že má akýsi priveľký zadok, že v tých domácich handrách nepôsobí vnadne a občas vám trvá dlhšie, kým si ujasníte, prečo ste vlastne kedysi vyslovili to osudné áno… A vôbec? Registrujete, kedy bola naposledy u kaderníčky, aký má momentálne odtieň na hlave a aký mala účes pred rokom? A viete, že od vianočného hodovania schudla desať kíl a váš sused si to už aj všimol? Ak ešte znášate jej vôňu a chutí vám jej hovädzí guláš, nečakajte a konajte. Vráťte sa do reality a skúste rozohrať utužovacie partnerské hry. Napríklad podľa nášho scenára. Neskôr už môže byť každá rada neskorá.

Opustite ju:

Samozrejme, nie navždy, ale iba na pár dní. Vymyslite si s kamarátmi pánsku jazdu, napríklad tenisový turnaj v kúpeľoch. Po víkende bez nej si určite vydýchnete, keď sa vrátite do tepla domova a budete ju môcť znova stisnúť v náručí.

Spomínajte:

Pamätáte sa, čo ste robievali, keď ste po sebe ešte túžili, na čom ste sa smiali, ako ste predebatovali a, samozrejme, presexovali celé noci? Koľko energie ste pri tom nabrali a aký bol svet jednoduchý a krásny? Pamätáte sa na detaily, ktoré vás na nej vzrušovali? Boli to jej prsia alebo vás dostávala do varu jej hladučká, mäkučká pokožka a dokonale tvarované lono?

Nikto nie je dokonalý:

Skôr než vám naservíruje polievku, stále niečo hovorí, je únavná a smeje sa príliš nahlas? Naozaj nie je dokonalá, ale skúste si predstaviť život bez nej, keby sa jedného dňa z práce nevrátila!

Obdivujte ju:

Určite ju máte rád, iba vám zovšednela. Skúste si na chvíľu sadnúť a vymenovať si veci, ktoré na nej obdivujete a potrebujete. Vychováva vaše deti, pripravuje teplé večere, ochotne počúva nezmysly z krčmy, po opici vám varí liečivé čaje, v posteli sa k vám oddane túli…

Hoďte sa do vane:

Samozrejme, spolu s ňou. A jedlo pripravte vy osobne. Nie je to až také komplikované. Celkom dobrú „čínu“ vám donesú priamo až do bytu.

Hľadajte si zóny:

Nemusíte prinášať iba obete a prekonávať sa. Môžete si naplánovať aj príjemné hľadanie zanedbaných erotogénnych zón. Klasické genitálie, krk či bradavky si nechajte na koniec. Začnite dlaňami. Pomaly krúžte v strede jednej a potom druhej dlane, najskôr jemne, potom silnejšie a skončite saním končekov prstov. Dajte si to urobiť! Mnohých mužov práve takéto cmúľanie prstov na nohách vraj neuveriteľne vzrušuje!

Hadí záver:

Ani nové erotické polohy nie sú v rebríčku oživovania vzťahu na zahodenie. Užijete si obaja a odplašíte zaváňajúci stereotyp. Naučte ju napríklad novú polohu hada. Otočená čelom k vám sa zosunie až k vášmu lingamu, s nohami vonku pokrčí kolená alebo položí chodidlá po stranách. Vy ju môžete láskať na prsiach a bradavkách… V noci o tejto novej rozkoši s vlastnou manželkou môžete bez výčitiek svedomia a do nemoty snívať…