Kričí jej z očí, že potrebuje sex. Zároveň je nekonečne nesmelá. Sedí v kúte, popíja drink a trochu nervózne debatuje s kamarátkami. Celkom ľahká obeť. Počas konverzácie stačí v správnej chvíli vytiahnuť historku o tom, ako dnes ľudia degradovali sex na niečo povrchné, pôžitkárske. Na fyzickú námahu bez citov a bez hlbšieho významu. Vy, samozrejme, taký nie ste. Snažíte sa precítiť každý pohyb, nejde vám o orgazmus, ale o slastný pocit z milovania a jej tela. A najmä nie ste sebec! Ide vám v prvom rade o ňu. Krásne rečičky, ktoré ju dostanú na lopatu. Zoberte si však, že by ste ich mysleli vážne, ba dokonca aj praktizovali. Základy tantry by vám boli vlastné od prírody a povesť sexuálneho guru by bola o to viac na dosah.
Je vám to celé smiešne? Skúste sa trochu zamyslieť. Priemerne sex trvá do dvadsať minút. Väčšinou je celá tá paráda zakončená vaším orgazmom. Ona ostane nasucho. A teraz si predstavte, že sex predĺžite tak na osem hodín. Ona sa premení na továreň orgazmov a vy si vo finále takisto užijete poriadne šialené vyvrcholenie. Už to znie zaujímavejšie? Na tej tantre asi fakt niečo bude.

Komunikujte s bohmi:

Nejde o druhú Kámasútru. V nej vám starovekí milovníci sexu ukázali nespočetné množstvo polôh a záležalo na vás, ako s nimi naložíte. Tantra vám ukáže cestu. Je to duchovný systém, pomocou ktorého Indovia komunikovali s vyššou silou. Ak chcete, môžeme hovoriť o komunikácii s bohmi. Hlavné je, že nejde o samotný orgazmus, ale o slastný pocit pred ním. Prežívať ho čo najdlhšie. Povýšiť milovanie do úplne iných sfér. Venovať sa v prvom rade tomu druhému, až potom sebe. Odmena za takýto prístup by mala byť doslova vesmírna. Jediný háčik je v tom, že kým sa dostanete na schopný level, môže to trvať aj roky. A mali by ste trénovať so stálou partnerkou. Ak ste vo vzťahu spokojný, tantra vám ho pomôže ešte zlepšiť. Spoznáte sa doslova na kosť a budete si neuveriteľne dobre rozumieť.

Orgazmická nedeľa:

Ak ste proti celej veci stále skeptický, ako testovací úvod môžete vyskúšať tantrickú sedmičku. Dohodnite sa s partnerkou, že si na celý týždeň vezmete dovolenku. Zbavíte sa všetkých rušivých elementov, napríklad detí, a budete celý týždeň žiť len jeden pre druhého. Počas prvého dňa medzi vami nesmie prebehnúť žiadny fyzický kontakt. Dívajte sa na ňu, dajte sa od nej zvádzať pohľadom, ale nesmiete sa dotknúť. Druhý deň sú už povolené dotyky. Nie však na erotogénne miesta alebo dokonca pohlavné orgány. Jednoducho sa nevinne hladkajte alebo držte za ruku. Tretí deň sú už dovolené bozky. Štvrtý až šiesty deň si môžete robiť v podstate čokoľvek. Zakázaná je iba súlož a dosiahnutie orgazmu. Celý tréning vyvrcholí v posledný siedmy deň. Už sa môžete spokojne spraviť. Teda spokojne to nebude. Orgazmus, ktorý obaja zažijete, bude taký silný, ako nikdy predtým.

 

Viac sa dočítate v júnovom čísle mesačníka Brejk.