Multižánrový kultúrno-zabavný festival Nestville Open Fest už po siedmykrát pozýva na dva dni plné bohatého kultúrneho programu, ktorého súčasťou sú tí najlepší slovenskí a českí hudobní interpreti, zábavné a zážitkové, či detské atrakcie.

Festival, ktorý je svojim charakterom jedinečný nielen v regióne severní Spiš, sa už tradične koná v obci Hviezdne v okrese Stará Ľubovňa v areáli Nestville Parku. Hudobný program zahŕňa umelcov ako Rytmus, No Name, Kryštof, Vidiek, Cigánski Diabli, či Komajota.

Sprievodný program ponúkne Nestville Whisky, Tatra Balsam, Spiš Original, Nestville Chocolate & Fruxi Fresh fun zóny, chýbať nebudú ani Nestville Cinema s live premietaním MS vo futbale filmov rôznych žánrov alebo Nestville Hangar párty s Európou 2 a rádiom Vlna.

Najsilnejší muži sveta si počas podujatia preveria svoju silu v medzinárodnej súťaži silákov Nestville StrongMen, pričom sa budú uchádzať o Európsky pohár najsilnejších mužov Európy. Počas festivalu Nestville Open Fest bude vstup na expozíciu Nestville parku zdarma.

Nestville Open Fest sa koná v dňoch 22. – 23. jún 2018. Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke festivalu www.nestvilleopenfest.sk

Súťaž o lístky na prebieha na našom facebooku casopisBREAK

Mohlo by vás zaujímať:
Whisky potrebuje kvalitné drevo s charakterom