Trailer pre druhý film v trojdielnej adaptácii Petra Jacksona The Hobbit, je konečne online. Tešiť sa môžete na staré dobré tváre a tiež nebezpečného draka. 

The Hobbit je vytvorený na základe románu od Tolkiena, ktorý vyšiel s rovnakým názvom. Sleduje dobrodružstvá hobita Bilba, ktorý sa snaží pomôcť skupinke trpaslíkov, získať ich bohatstvo.

Trilógia je režírovaná Jacksonom, filmárom z Nového Zélandu, ktorý filmy natáčal v jeho rodnej krajine. Film Hobit: Neočakávaná cesta, uzrelo svetlo sveta v decembri v roku 2012.

Stretol sa s viacerými negatívnymi recenziami, no napriek tomu u divákov získal neskutočnú popularitu. Zarobil viac ako jednu miliardu dolárov na pokladniach v kine.

Film Hobit: Šmakova dračia púšť si budete môcť vychutnať v kinách, už tento rok v decembri. Zahrajú si v ňom filmové hviezdy ako Martin Freeman, Richard Armitage alebo Ian McKellen. Druhý diel začne tam, kde cesta Bilba skončila.

Bilbo sa spolu s trapslíkmi dostane do jazerného mesta, kde sa usadia. Musia sa ale dostať k osamelej hore, aby našli poklad, ktorý je strážený drakom. Ťažká úloha a zodpovednosť padne na Bilba Pytlíka. Informoval o tom portál telegraph.co.uk.

Pozrite si nový trailer Hobbita 2.